Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

HR Biznes Partner

Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.

  • Zbożowa 4, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Zbożowa 4

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie procesów i rozwiązań HR wspierających budowanie kultury organizacyjnej i realizację celów biznesowych,

  • implementacja procesów i rozwiązań HR w organizacji,

  • wsparcie menadżerów w podejmowaniu decyzji personalnych,

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych,

  • udział i prowadzenie projektów mających na celu budowanie najlepszych doświadczeń Pracowników i marki pracodawcy,

  • koordynacja procesów HR w tym: ocena pracy, rozwój i sukcesja pracowników, relacje pracownicze czy planowanie zatrudnienia w dedykowanym obszarze biznesowym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia),

  • doświadczenie w roli HRBP – mile widziane w obszarze sprzedaży,

  • znajomość przepisów prawa pracy,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • znajomość nowoczesnych rozwiązań i narzędzi z obszaru HR,

  • doskonałe umiejętności interpersonalne oraz wysokie standardy komunikacyjne,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność szybkiego dostosowywania priorytetów do zmieniających się wymagań biznesowych.

To oferujemy

  • partnerstwo, poczucie sensu i zgrany Zespół,

  • samodzielność, wpływ i możliwość rozwoju,

  • stabilną pracę w międzynarodowym środowisku Grupy kapitałowej należącej do koncernu E.ON,

  • elastyczny czas pracy,

  • benefity i świadczenia socjalne (opieka medyczna, dofinansowanie do pakietów sportowych, akcje prozdrowotne, wczasy „pod gruszą”, paczki świąteczne, wyprawki dla ucznia, itp.).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

Jeśli poszukujesz partnerstwa, samodzielności i pracy w oparciu o zaufanie, a do tego ważny jest dla Ciebie rozwój i chcesz razem z nami budować kulturę budującą angażujące i innowacyjne środowisko pracy zapraszamy Cię do rekrutacji.

Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. jest innowacyjną firmą energetyczną o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmującą się wytwarzaniem i dystrybucją ciepła oraz rozwiązaniami energetycznymi dla Klientów na terenie kraju. Spółka wchodzi w skład koncernu E.ON.

Przewiń do profilu firmy