Oferta pracy

HR Biznes Partner

ProService Finteco Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział w tworzeniu i wdrażaniu polityki personalnej zgodnie ze strategią Firmy

  • prowadzenie projektów z obszaru HR (ścieżki kariery, zarządzenie talentami, sukcesja, indywidualne plany rozwoju, opisy stanowisk, ocena okresowa, badanie zaangażowania Pracowników, wycena i wartościowanie stanowisk)

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na poziomie stanowisk specjalistycznych i menedżerskich

  • doradztwo Kadrze Menedżerskiej w zakresie najlepszych praktyk zarządzania zasobami ludzkimi i zarządzania zmianą

  • odpowiedzialność za budowanie wizerunku Pracodawcy na rynku pracy

  • przygotowywanie raportów i sprawozdań dotyczących wskaźników HR, prezentowanie wniosków oraz rekomendowanie działań rozwojowych

  • rekomendowanie rozwiązań z zakresu HR w odpowiedzi na bieżące potrzeby biznesu

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze HR w Firmie zatrudniającej powyżej 300 osób

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów z zakresu miękkiego HR oraz w prowadzeniu rekrutacji

  • praktyczna znajomość prawa pracy

  • wysoki poziom kompetencji z obszaru orientacji na Klienta, budowania relacji, nastawienia na rozwiązania komunikacji i samodzielności w działaniu

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (swobodna komunikacja w mowie i piśmie)

  • mile widziane doświadczenie w start-upach

  • wykształcenie wyższe

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • szansę na zdobycie doświadczenia w branży finansowej

  • pracę w zespole, który chętnie dzieli się doświadczeniem

  • multisport, karty podarunkowe, vouchery

  • opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe

  • dofinansowanie nauki języka angielskiego

  • sekcje zainteresowań pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

ProService Finteco Sp. z o.o.

ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli? Szukamy właśnie Ciebie :)

Przewiń do profilu firmy