HR Biznes Partner

ROHLIG SUUS Logistics S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja ogólnofirmowych projektów HR, w tym m.in. w zakresie tworzenia angażującego środowiska pracy czy rozwoju kompetencji przywódczych

  • Pełna odpowiedzialność za inicjatywy HR w Biurze Głównym w Warszawie, bieżące wsparcie Biznesu w obszarze People Management i Performance Management

  • Odpowiedzialność za wsparcie rozwoju oddziałów zagranicznych spółki (Czechy, Słowacja, Słowenia, Węgry, Rumunia)

  • Podejmowanie działań budujących pozytywny wizerunek Pracodawcy

  • Bliska współpraca z zespołem rekrutacji, szkoleń i rozwoju, kadr, People Experience w zakresie realizacji zadań w podległym regionie

  • Realizacja procesów rekrutacyjnych na kluczowe stanowiska managerskie

Nasze wymagania

  • Min. 4 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze wewnętrznego HR

  • Gotowość do wspierania Biznesu w tworzeniu angażującego środowiska pracy

  • Gotowość do podróży służbowych w Polsce i CEE

  • Samodzielne, ugruntowane doświadczenie w minimum 3 obszarach spośród: rekrutacja/ szkolenia/ rozwój /zaangażowanie / projekty HR

  • Umiejętność pracy projektowej

  • Nastawienie na cel i osiąganie ponadprzeciętnych wyników

  • Samodzielność i umiejętność rozwiązywania pojawiających się trudności

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (umożliwiająca płynną komunikację biznesową)

  • Prawo jazdy kat B

  • Wszelkie potrzebne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • narzędzia pracy

  • karta Multisport oraz Medicover Sport

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw. Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie. Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Przewiń do profilu firmy