Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

HR Biznes Partner

Unimot S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Udzielanie merytorycznego wsparcia pracownikom i menedżerom (w zakresie prawa pracy, rozwoju, budowania kompetencji)

  • Opracowywanie założeń systemowych rozwiązań i ich wdrażanie w spółkach Grupy

  • Koordynowanie projektów HR w spółkach Grupy

  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów

  • Prowadzenie procesów rekrutacji na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie; dobór źródeł rekrutacji, opracowanie treści ogłoszeń, prowadzenie procesów rekrutacyjnych,

  • Realizacja działań związanych z budowaniem marki pracodawcy

  • Monitorowanie bieżących wskaźników

  • Sporządzanie raportów i zestawień zgodnie z bieżącymi potrzebami

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość prawa pracy

  • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań z obszaru HR i prowadzeniu projektów

  • Min. 5 letnie doświadczenie w obszarze HR

  • Doświadczenie we współpracy z Biznesem

  • Mile widziane doświadczenie w pracy trenera

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem arkusza kalkulacyjnego Excel

  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność i łatwość nawiązywania oraz utrzymywania relacji;

  • Duża samodzielność i odpowiedzialność w działaniu;

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • środowisko pracy z możliwością wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

  • umowę o pracę

  • dofinansowanie do opieki medycznej

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • ubezpieczenie na życie

  • ubezpieczenie grupowe

  • PPK

  • udział w wybranych kursach i szkoleniach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Unimot S.A.

UNIMOT to niezależna multienergetyczna grupa kapitałowa, która oferuje swoim klientom hurtowym i detalicznym produkty paliwowe, gaz i energię elektryczną, pochodzącą m.in. ze źródeł odnawialnych. UNIMOT rozwija w Polsce sieć stacji paliw pod szwajcarską marką AVIA, która obecnie na polskim rynku liczy około 100 stacji, a także oferuje panele fotowoltaiczne pod marką AVIA Solar. UNIMOT to firma z 30-letnią historią, od 2017 r. notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy