Ta oferta pracy jest nieaktualna od 98 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

HR Biznes Partner

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osób zainteresowanych stanowiskiem:

    Miejsce pracy: Warszawa
    HR/10/01/2018/EW

    Zadania

    • Koordynowanie procesów personalnych,
    • Wspieranie Kierowników w zakresie realizacji polityki zarządzania zasobami ludzkimi,
    • Wspieranie realizacji strategicznych celów biznesowych,
    • Koordynowanie i wdrażanie procesów HR w obszarach, takich jak: szkolenia, rozwój, employer branding,
    • Budowanie partnerskiej współpracy z Managerami oraz Dyrektorami,
    • Wspieranie i doradztwo z zakresu HR,
    • Zapewnienie realizacji strategii rozwoju zasobów ludzkich,
    • Monitorowanie, analiza wskaźników HR, rekomendowanie działań rozwojowych i naprawczych,
    • Identyfikowanie potrzeb rozwojowych dla pracowników,
    • Wspieranie procesu zarządzania,
    • Wspieranie przy realizacji innych zadań i projektów w obszarze HR,
    • Przygotowanie i koordynacja rocznego budżetu,
    • Tworzenie rekomendacji rozwojowych,
    • Przygotowanie raportów, analiz, prezentacji.

    Wymagania

    • Przynajmniej 3 lata doświadczenia w obszarze HR, w tym w pracy na stanowisku HR Managera lub HR Business Partnera,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • Znajomość prawa pracy,
    • Wykształcenie wyższe,
    • Bardzo dobra organizacji pracy,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej,
    • Umiejętność rozwiązywania problemów i szukania efektywnych rozwiązań,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Bogaty pakiet benefitów,
    • Roczny bonus,
    • Możliwości rozwoju w strukturach organizacji,
    • Udział w szkoleniach rozwojowych.

    Prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku "Aplikuj".

    People sp. z o. o. (agencja zatrudnienia nr 403).