Oferta pracy

HR Biznes Partner

JYSK Sp z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

Masz doświadczenie w HR, bądź Retail i chcesz mieć realny wpływ na wyniki firmy?

Masz silną, niezależną osobowość i zawsze dążysz do celu?

Możesz być osobą, której szukamy!

HR w JYSK jest mocno operacyjny i ściśle powiązany z naszą podstawową działalnością, branżą Retail. Każdy HR Biznes Partner jest odpowiedzialny za swój region, w którym współpraca z Dyrektorem Sprzedaży jest podstawą sukcesu. HRBP w JYSK odpowiada i pracuje między innymi z takimi obszarami jak: rekrutacja, szkolenia, talent management oraz EB. Osoba, której szukamy będzie odpowiedzialna za region północno-zachodni, czyli obszar województwa pomorskiego, zachodniopomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

Nasze wymagania

Zaaplikuj jeśli wnosisz zaangażowanie oraz…

• niezależność i dużą samodyscyplinę;

• wytrwałość oraz zorientowanie na cele i wyniki;

• dobrą komunikację, gdzie łatwo zbudujesz most między HR a Retail;

• udokumentowane sukcesy w poprzednich rekrutacjach, szkoleniach i wsparciu menedżerów;

• masz wysoki poziom znajomości języka angielskiego, zarówno w piśmie jak i w mowie (minimum B2);

• mieszkasz lub jesteś gotowa(ów) do przeprowadzki do północno-zachodniej części Polski.

To oferujemy

  • pracę w firmie wyróżnionej przez magazyn Forbes tytułem Jednego z najlepszych pracodawców na świecie;

  • niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, laptop i telefon, również do użytku prywatnego, w ramach atrakcyjnego pakietu wynagrodzeń;

  • bezpłatną, dodatkową opiekę medyczną;

  • możliwość korzystania z karty Multisport oraz ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach;

  • rabat pracowniczy na zakupy w sklepach JYSK;

  • bezpośredni wpływ na wyniki;

  • odpowiedzialność jako trener w naszych wewnętrznych programach szkoleniowych;

  • szansę na rozwój swojej kariery z perspektywą międzynarodową;

  • szansę na rywalizację i świętowanie wspaniałych wyników.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • korporacyjna karta kredytowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • bony żywieniowe

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Rola HR Biznes Partnera podlega Country HR Managerowi w JYSK Poland. Obecność operacyjna, która mieści się w tej roli, będzie wymagała intensywnych podróży. Oprócz tego należy spodziewać się corocznych spotkań i szkoleń w innych krajach JYSK z koleżankami i kolegami z różnych krajów.