Oferta pracy

HR Business Manager

IQ Marketing (Poland) Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

IQ Marketing (Poland) Sp. z o.o.

Wiktorii Wiedeńskiej 17

Warszawa

IQ Marketing to niezależna agencja reklamowa full service.

Pracujemy od ponad 20 lat dla czołowych marek na polskim rynku, min. Chivas, Jacobs Creek, Mastercard, Milka, Prince Polo, Pedigree… Ludzie stanowią dla nas najważniejszą wartość, dlatego twardo wspieramy miękki HR. Zależy nam na stabilnej, elastycznej i przyjaznej organizacji. Masz podobnie? Dołącz do zespołu IQ Marketing jako:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Budowanie i realizacja strategii HR wspierającej wizję i cele biznesowe agencji
  • Ścisła współpraca z Zarządem przy tworzeniu polityki personalnej
  • Audyt istniejących procesów HR, realizacja i tworzenie nowych
  • Wsparcie Szefów Teamów w zakresie rozwoju pracowników, ich zaangażowania i wynagradzania
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych (tych najtrudniejszych też) oraz okresowych ocen pracowników
  • Wsparcie wewnętrznej komunikacji w organizacji
  • Dbanie o wizerunek agencji jako pracodawcy
  • Kreatywny monitoring trendów na rynku HR

Nasze oczekiwania:

  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Rozumienie biznesu
  • Pozytywna energia
  • Łatwość komunikacji
  • Umiejętności trenerskie
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w zarządzaniu zmianą mile widziane

Co oferujemy:

  • Pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole
  • Inspirującą atmosferę, możliwość tworzenia niestandardowych rozwiązań
  • Zespół doświadczonych, zaangażowanych specjalistów do współpracy
  • Dobre wynagrodzenie + benefity
  • Najlepszą kawę w mieście

Rekrutacja rusza 14 września.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy