Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

HR Business Partner

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 23.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    HR BUSINESS PARTNER
    Miejsce pracy: Białystok

    Możemy Ci zaoferować:

    • Umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju
    • Samodzielność w działaniu
    • Program wdrożeniowy
    • Dostęp do platformy kafeteryjnej
    • Przyjazną atmosferę
    • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
    • Świadczenia świąteczne
    • Program MultiSport
    • Dofinansowanie do wczasów

    Twoje zadania:

    • proaktywne wsparcie realizacji celów biznesowych poprzez wdrażanie nowoczesnych standardów ZZL,
    • realizacja projektów w obszarze rekrutacji, szkoleń, rozwoju przywództwa oraz wzmacniania wizerunku marki pracodawcy w podległych liniach biznesowych,
    • kompleksowe wsparcie kadry menedżerskiej w procesach personalnych oraz w zakresie podejmowania decyzji pracowniczych i wdrażania nowych rozwiązań.

    Zapraszamy, jeśli:

    • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • masz wykształcenie wyższe (mile widziane Psychologia/Zarządzanie Zasobami Ludzkimi),
    • posiadasz praktyczną wiedzę na temat zagadnień z obszaru HR (m.in. rekrutacja i selekcja, onbording, wdrażanie systemów motywacyjnych, budowanie marki pracodawcy),
    • wykazujesz gotowość do pracy w terenie i częstych wyjazdów służbowych (odpowiedzialność za obszar geograficzny części Polski wschodniej),
    • wykazujesz się praktyczną znajomością MS Office oraz znajomością prawa pracy,
    • posiadasz umiejętności interpersonalne,
    • wykazujesz się samodzielnością w działaniu oraz bardzo dobrą organizacją pracy.

    #STABILNAPRACA#IGLOTEX

    Zainteresowała Cię oferta?  – APLIKUJ

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Spółka zatrudniająca: Iglotex – Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o., ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz.

    Poleć ofertę swoim znajomym!

    Mamy więcej ciekawych ofert pracy:
    https://www.iglotex.pl -> o Grupie -> Kariera -> Oferty Pracy