Oferta pracy

HR Business Partner

DPM Sp. z o.o.

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest duża spółka produkcyjna – lider w na skalę europejską w swojej branży. W chwili obecnej poszukujemy osobę na stanowisko: HR Business Partner

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe wsparcie HR dla menedżerów i proponowanie rozwiązań HR, odpowiadających potrzebom biznesowym wspieranego obszaru

  • Inicjowanie i wspieranie zmian personalnych i organizacyjnych w firmie, doradztwo HR w zakresie budowania efektywnych struktur

  • Monitorowanie trendów rynkowych, proponowanie nowych rozwiązań w zakresie polityki HR

  • Ciągłą współpracę z menedżerami w obszarze realizacji procesów HR (oceny okresowe, rozwój, rekrutacja, onboarding)

  • Budowanie kultury organizacyjnej wspierającej rozwój pracowników

  • Prowadzenie projektów HR

  • Zarządzanie zmianą w organizacji, odpowiedzialność za komunikację wewnątrz organizacji

  • Tworzenie inicjatyw pomagających w utożsamianiu się pracowników z firmą, wzmacnianiu kultury organizacyjnej

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie min 3 lata na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej

  • Wykształcenie kierunkowe (ZZL, psychologia, ekonomia)

  • Orientacja na cele biznesowe firmy, w tym umiejętność zbadania, rozpoznania i zarekomendowania rozwiązań dla biznesu

  • Umiejętność analitycznego myślenia, przygotowywania danych i raportów

  • Wiedza z zakresu HR w obszarach rekrutacji, szkoleń oraz oceny pracowniczej, budowania zaangażowania

  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy oraz doświadczenie w praktycznym wykorzystaniu tej wiedzy

  • Komunikatywność i asertywność, umiejętność rozwiązywania problemów

Pracodawca oferuje

  • Pełną wyzwań pracę w stabilnej grupie kapitałowej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Miejsce pracy: okolice Bielsko-Białej

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.