HR Business Partner - branża produkcyjna

Michael Page

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja zajmująca się produkcją, posiadająca w Polsce kilkanaście zakładów produkcyjnych.

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie stałego kontaktu z kadrą managerską w zakładach produkcyjnych;

  • wdrażanie i koordynowanie procesów wspierających działania biznesowe;

  • nawiązanie współpracy z lokalnymi społecznościami, zorganizowanie programów stażowych ze szkołami;

  • praca w ścisłej współpracy z HR Managerem oraz zespołem HR BP w strukturach międzynarodowych.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w pracy w HR w firmach produkcyjnych/budowlanych/automotive;

  • gotowość do podróży służbowych (woj. pomorskie oraz 1 zakład w woj. mazowieckim);

  • doświadczenie w "pracy w terenie";

  • komunikatywność, umiejętność nawiązywania relacji;

  • dobre planowanie swojego czasu pracy;

  • proaktywna postawa;

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Pracodawca oferuje

  • samochód służbowy (nowy VW Golf) z nielimitowaną kartą paliwową - także do użytku prywatnego;

  • możliwość pracy z dowolnego miejsca;

  • podróże służbowe;

  • realny wpływ na zmiany i tworzenie struktur HR w organizacji.