Oferta pracy

HR Business Partner CEE

Inwenta Sp. z o.o.

  • Łódź, łódzkie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma działająca w branży biżuterii modowej.
HR Business Partner CEENumer ref.: Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Kształtowanie i wdrażanie strategii HR w całej grupie regionu Europy Wschodniej poprzez intensywną współpracę z poszczególnymi managerami w regionie
  • Dbałość o aspekty prawne związane z kadrami i płacami
  • Nadzorowanie procesów administracji płacowej oraz kadrowej razem z lokalnymi specjalistami ds. administracji i płac w celu zagwarantowania należytej obsługi pracowników
  • Odpowiedzialność za wdrażanie procesów HR w Polsce i w regionie
  • Czynny udział w zarządzaniu projektami razem z odpowiednimi interesariuszami w celu optymalizacji procesów oraz digitalizacji firmy
  • Bycie partnerem dla zespołu zarządzającego firmą i managerów regionalnych
  • Zarządzanie budżetem działu przy współpracy z działem kontrolingu
  • Tworzenie konkurencyjnej i innowacyjnej na rynku polityki wynagrodzeń
  • Reprezentowanie wartości firmy i etyki pracy, wewnątrz i na zewnątrz organizacji

Wymagania:

  • Szerokie i zróżnicowane doświadczenie w strukturach HR (najchętniej na stanowisku HR Business Partner) w międzynarodowej branży usługowej, najchętniej w regionie CEE
  • Dobra znajomość przepisów polskiego prawa pracy, mile widziana znajomość prawa pracy krajów w regionie
  • Doświadczenie w budowaniu silnych relacji ze związkami zawodowymi
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami, zmianą w inicjatywach HR oraz digitalizacji procesów
  • Wysoki poziom umiejętności analitycznych i rozwiązywania problemów
  • Profesjonalna znajomość wszystkich narzędzi Microsoft Office oraz systemów HR (mile widziany SAP)
  • Wykształcenie wyższe: zarządzanie zasobami ludzkimi/administracja biznesowa, psychologia lub dziedziny pokrewne
  • Biegła zawodowa znajomość języka angielskiego oraz polskiego, znajomość dodatkowych języków europejskich mile widziana (czeski, słowacki, węgierski)

Oferujemy:

  • Wpływ na kształtowanie przyszłości firmy
  • Ciekawą i dynamiczną prace z licznymi możliwościami rozwoju
  • Samodzielną pracę z lokalnym kierownictwem oraz wsparciem ze strony centrali
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (karta Multisport, pakiet zdrowotny itp.)

Do dokumentów aplikacyjnych proszę dopisać klauzulę:
Zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity; Dz. U. z 2016 r. poz. 922 oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Inwenta Sp. z o. o. w celu umieszczenia ich w bazie kandydatów Inwenta Sp. z o. o., w celu wykorzystania ich w obecnych i przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Inwenta oraz na przekazywanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. Jednocześnie informuję, że jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do dostępu do treści moich danych, do ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu do ich przetwarzania oraz do ich usunięcia z bazy Inwenta Sp. z o. o

Ogłoszenie archiwalne