Oferta pracy

HR Business Partner (firma produkcyjna)

Antal HR & Legal O firmie

12 000‐14 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuję doświadczonych osób na stanowisko:

HR Business Partner

Numer ref.: HRBPWAW1020

Zakres zadań:

  • Współpraca z Managerami z danej linii biznesowej
  • Nadzór nad zarządzaniem wynikami i procesami ocen pracowniczych
  • Zarządzanie talentami, tworzenie planów sukcesji
  • Tworzenie i rozwój programów szkoleniowych dostosowanych do potrzeb organizacji
  • Zarządzanie zmianą, komunikacją i relacjami z pracownikami
  • Doradztwo i wsparcie dla kadry zarządzającej wszystkich szczebli w zakresie prawa pracy
  • Wdrożenie polityk i procedur z zakresu HR
  • Sporządzanie analiz, raportów oraz przygotowywanie rekomendacji

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość prawa pracy
  • Szeroka wiedza z zakresu miękkiego HR
  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Zdolności interpersonalne oraz organizacyjne
  • Postawa pro-aktywna oraz zorientowanie na cel
  • Otwartość, inicjatywa, samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole i budowania relacji

Klient oferuje:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w obszarze HR
  • Udział w ambitnych projektach
  • Stabilne warunki zatrudnienia, bogaty pakiet socjalny
  • Niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informuję, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy