Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

HR Business Partner

Bota Technik Sp. z o.o. sp. kom.O firmie

  • Nowy Świat 38c, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bota Technik Sp. z o.o. sp. kom.

Nowy Świat 38c

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia współpraca z zarządem i kierownictwem w kształtowaniu i realizacji polityki personalnej w firmie

  • Tworzenie i implementacja narzędzi i procesów HR

  • uporządkowanie struktury stanowisk i opisów stanowisk

  • ukształtowanie polityki wynagrodzeń i świadczeń pozapłacowych

  • opracowanie tabeli wynagrodzeń

  • opracowanie standardów adaptacji nowych pracowników (onbording)

  • opracowanie programów rozwojowych i planowanie szkoleń

  • ukształtowanie procesu i narządzi z za kresu ocen pracowniczych

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych

  • Bieżąca współpraca i wsparcie kierownictwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi (decyzje personalne, komunikacja, zgodność z przepisami prawa pracy, etc.)

  • Przeprowadzanie zmian organizacyjnych

  • Prowadzenie działań w zakresie employer branding

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne

  • Min. 5 lat doświadczeń na podobnym stanowisku, w tym praktyczne doświadczenie z zakresu tworzenia i implementacji narzędzi i procesów HR

  • Dojrzałość biznesowa i umiejętności budowania ralacji z pracownikami na wszystkich poziomach Doświadczenie w zarządzania projektami HR

  • Samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, orientacja na osiąganie zamierzonych rezultatów, kreatywność i skuteczność w działaniu

  • Znajomość prawa pracy

  • Znajomość języka angielskiego ma poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie, na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pakiet medyczny

  • Pyszna kawa

BOTA TECHNIK działa w wyjątkowej branży serwisów i budowy morskich systemów napędowych. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań i kompetencji zespołu specjalistów. Każdy z ponad 80 pracowników firmy jest równie ważny, bo wnosi do naszych działań dodatkową wartość, inne spojrzenie i wiedzę, która decyduje o solidności naszych rozwiązań. Zakończony projekt to sukces nie tylko firmy, ale i każdego z nas z osobna. Zapewniamy pakiet szkolenia, by pracownicy podnosili swoje kwalifikacje. Inwestujemy w rozwój technologiczny, ale najcenniejszą inwestycją zawsze będzie ta w ludzi.

Przewiń do profilu firmy

Kogo szukamy?

Szukamy HR Business Partner’a do naszego zespołu zarządzającego. Jeżeli jesteś osobą z pasją, twórczym zacięciem, potrafisz wdrażać procesy HR a przy tym nigdy nie tracisz z oczu „human”, to właśnie Ciebie szukamy! Oferujemy pracę od podstaw dającą szerokie pole do rozwoju zawodowego oraz satysfakcji.