Oferta pracy

HR Business Partner

VIVIA NEXT O firmie

  • Bysewska 18, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

VIVIA NEXT

Bysewska 18

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych,

  • Wprowadzanie nowych procesów i praktyk HR w celu usprawnienia pracy i poprawy satysfakcji klienta wewnętrznego,

  • Wsparcie kadry managerskiej m.in. w zakresie prawa pracy, budowaniu ścieżek kariery pracowników oraz działaniach dyscyplinujących,

  • Wdrożenie działań Employer Brandingowych,

  • Przygotowywanie i analizowanie raportów dotyczących podstawowych wskaźników HR-owych m. in. rotacja, absencja,

  • Dbanie o pozytywny wizerunek pracodawcy wewnątrz i na zewnątrz organizacji.

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku HR Business Partner,

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia),

  • Znajomość języka angielskiego (B2/C1),

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel, Power Point).

Mile widziane

  • Wiedza i doświadczenie w Dziale Kadr oraz w zakresie prawa pracy,

  • Doświadczenie w obszarze HR w branży budowlanej i/lub firmie produkcyjnej.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w młodej, prężnie rozwijającej się organizacji,

  • Szkolenia wewnętrzne,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze,

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji,

  • Pakiet benefitów socjalnych po okresie próbnym,

  • Długoterminową współpracę.

  • Benefity

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

VIVIA NEXT

Vivia Next prowadzi działalność w branży budowlanej, opartej na systemach budownictwa modułowego. Rozwiązania, które umożliwiają dostarczenie w pełni wykończonych, wysokiej klasy budynków, jednocześnie gwarantując oszczędność czasu. Nasze działania oparte są na nowych technologiach w usystematyzowanym środowisku, a głównym celem jest realizacja projektów innowacyjnych w obszarze budownictwa kubaturowego na rynku globalnym (https://vivia.dev/).

Przewiń do profilu firmy