Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do CodiLime Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez CodiLime Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
CodiLime Sp. z o.o.

HR Business Partner

CodiLime Sp. z o.o.O firmie

aleja Grunwaldzka 472b

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa realizacja rekrutacji w obszarze IT (sourcing, koordynowanie procesu, prowadzenie rozmów, negocjacje ofert etc.)

  • Zbieranie potrzeb rozwojowych pracowników we współpracy z kadrą menedżerską

  • Wspieranie pracowników i pełnienie roli pierwszego kontaktu

  • Wsparcie w zakresie HR dla kadry menedżerskiej

  • Koordynacja procesu wdrażania pracownika (onboarding) oraz zakończenia współpracy (offboarding)

  • Realizacja działań integracyjnych

  • Wsparcie działań z zakresu Employer Branding

  • Zbieranie i analiza danych HR w podległym obszarze

  • Promowanie wartości firmowych #acttodeliver #teamuptowin #disrupttogrow

  • Współtworzenie i wdrażanie procesów / narzędzi HR

  • Udział w wyborze dostawców i planowaniu budżetu HR

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w roli HR Business Partnera (lub podobnej)

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w obszarze rekrutacji IT

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym (B2)

  • Wykształcenie wyższe (psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia lub pokrewne)

  • Proaktywność, kreatywność i chęć dzielenia się pomysłami #disrupttogrow

  • Samodzielność i konsekwencja w działaniu #acttodeliver

  • Umiejętności komunikacyjne (prowadzenie rozmów z ekspertami IT, kadrą menedżerską i członkami zarządu) #teamuptowin

  • Poczucie humoru :-)

To oferujemy

  • Możliwość wymiany doświadczeń i pomysłów w naprawdę różnorodnym zespole HR :-)

  • Realny wpływ na działania i kierunek rozwoju obszaru HR w naszej firmie

  • Bieżące wsparcie innych HR Business Partnerów, zespołu rekrutacji, zespołu ds. rozwoju i komunikacji oraz HR Operations Managera

  • Możliwość udziału w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach z zakresu HR

  • Elastyczne godziny realizacji zadań i możliwość pracy w formule hybrydowej

  • Stałe wynagrodzenie z prostym systemem bonusowym

  • Małe i duże benefity (dopłaty do lekcji angielskiego, platformy eTutor, pakietu medycznego, karty sportowej etc.)

  • Przekąski, napoje, dobrą kawę i inne gastronomiczne atrakcje podczas pracy z biura

CodiLime jest ekspertem w dziedzinie inżynierii oprogramowania i sieci świadczącym usługi dla największych światowych dostawców sprzętu sieciowego, oprogramowania i usług telekomunikacyjnych. Dla naszych klientów przeprowadzamy proof-of concepts, pomagamy im budować nowe produkty oraz rozwijać istniejące, a także wspieramy ich w budowie złożonych rozwiązań i utrzymaniu ich w środowiskach produkcyjnych. Naszymi klientami są zarówno startupy technologiczne, jak i duzi gracze z różnych branż i lokalizacji geograficznych (USA, Japonia, Izrael, Europa).

Choć nie jesteśmy już startupem - mamy ponad 200 osób na pokładzie i działamy od 2011 roku - zachowaliśmy kulturę organizacyjną zorientowaną na ludzi. Dowiedz się więcej o naszych wartościach: https://codilime.com/careers/

Przewiń do profilu firmy