Ta oferta pracy jest nieaktualna od 245 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

HR Business Partner

  • Turek, Kalisz, Konin, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-03-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Zespół Antal HR & Admin tworzą konsultanci specjalizujący się w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych kadry średniego i wyższego szczebla w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz administracji. Nasze doświadczenie rekrutacyjne poparte jest wiedzą ekspercką z zakresu nowoczesnych narzędzi miękkiego i twardego HR oraz profesjonalnego wsparcia administracyjnego. Konsultanci doskonale znają rynek i posiadają rozbudowaną sieć kontaktów, co umożliwia sprawną realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

    Nasz klient, znana firma z ugruntowaną pozycją na rynku w którym działa, poszukuje doświadczonego HR Business Partnera, który wprowadzi nowoczesne narzędzia HRowe do organizacji i przeprowadzi firme przez kulturową zmianę.

    Miejsce pracy: Kalisz, Konin, Turek
    HRBP-WLK

    Opis stanowiska:

    • Tworzenie i realizowanie polityki rozwojowej
    • Analiza potrzeb szkoleniowych w zakresie zasobów ludzkich
    • zarządzanie talentami, budowanie planów sukcesji, tworzenie programów rozwojowych
    • Zarządzanie systemem ocen pracowniczych oraz kompetencji wewnątrz organizacji
    • Zarządzanie wdrażaną zmianą
    Wymagania:
    • Minimum 5 letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, popartego wymiernymi sukcesami
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Doświadczenie w firmie zatrudniającej ponad 400 osób
    • Doświadczenie w identyfikowaniu talentów wewnętrznych i zewnętrznych
    • Doświadczenie w budowaniu planów rozwoju
    • Znajomość programów szkoleniowych
    • Doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
    • Asertywność, umiejętność prezentowania
    • Dobre zrozumienie biznesu i zainteresowanie wynikami/celami biznesowymi
    • Wysokie standardy pracy (jakość, terminowość)
    • Wykształcenia wyższego (np. prawo, psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
    Klient oferuje:
    • Udział w kształtowaniu polityki personalnej zgodnej z potrzebami biznesu i strategią firmy
    • Dużo kreatywnej pracy , różnorodność zadań
    • Duży wpływ na dalszy rozwój organizacji
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. [email protected]
    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez administratora danych Antal Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu (adres: ul. Gwiaździsta 66, 53 – 413 Wrocław), agencje zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców – zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.) Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, zgoda może być odwołana w każdym czasie.