Oferta pracy

HR Business Partner

Klient Pracuj.plO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizacja działań w obszarze HR wspierających realizację strategii i celów biznesowych Firmy,

  • Wsparcie efektywności organizacyjnej poprzez wprowadzanie rozwiązań i narzędzi HR,

  • Planowanie we współpracy z kadrą kierowniczą oraz realizacja projektów rekrutacyjnych zgodnie ze standardami firmy,

  • Podejmowanie działań wspierających employer branding,

  • Aktywny udział w projektach HR: ocena okresowa, identyfikacja potrzeb szkoleniowych, koordynacja szkoleń i rozwoju pracowników,

  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych projektów,

  • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu procedur personalnych,

  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ZZL, psychologia, socjologia),

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Wysoka świadomość biznesowa,

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne umożliwiających budowanie partnerskich relacji,

  • Doświadczenie w organizacji i prowadzeniu rekrutacji, zwłaszcza na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie,

  • Doświadczenie we wdrażaniu strategii, narzędzi oraz projektów HR,

  • Proaktywność, bardzo dobra organizacja pracy,

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji,

  • Umiejętność budowania pozytywnych, trwałych relacji,

  • Profesjonalizm, dyskrecja oraz wysoka kultura osobista,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w młodym, profesjonalnym zespole,

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach w ramach organizacji,

  • Dodatkowe benefity pozapłacowe.