Logo Pracuj.pl

HR Business Partner

Klient Pracuj.plO firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja procesów HR,
  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
  • Ścisła współpraca z kadrą menedżerską i wsparcie biznesu w zakresie doradztwa z zakresu prawa pracy, rozwiązań i narzędzi HR,
  • Implementacja rozwiązań zwiększających zaangażowanie pracowników,
  • Wsparcie procesu onboardingu,
  • Udział w realizowanych w organizacji projektach HR.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Nastawienia na bliską współprace z biznesem,
  • Ogólna orientacja i znajomość zagadnień związanych ze stosowaniem nowoczesnych rozwiązań i narzędzi HR w organizacjach,
  • Rzetelność, dokładność i skrupulatność,
  • Analityczne myślenie,
  • Bardzo dobra komunikacja, otwartość w kontaktach z ludźmi,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Premie zależne od osiąganych wyników,
  • Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych zadań w dynamicznym środowisku,
  • Konkurencyjny pakiet benefitów,
  • Narzędzia pracy.

HR Business Partner, Katowice