Oferta pracy

HR Business Partner

TDJ Sp. z o.o.

aleja Roździeńskiego 1a

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie bieżących potrzeb i kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych na wszystkie poziomy stanowisk w organizacji

  • Ścisła współpraca z menadżerami poszczególnych obszarów w zakresie realizacji projektów rekrutacyjnych

  • Współpraca z firmami doradztwa personalnego i portalami rekrutacyjnymi

  • Administrowanie bazą kandydatów, stroną www kariera oraz zarządzanie aktywnością w social media

  • Wsparcie w realizacji wybranych procesów i projektów HR (m. in. onboarding, exit interview, szkolenia i inne działania rozwojowe, badanie zaangażowania, ocena okresowa, wycena stanowisk, monitorowanie wskaźników HR)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, ZZL)

  • Min. 5- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Doskonała znajomość technik i narzędzi rekrutacyjnych, w tym również biegłej znajomość specyfiki działań w obszarze social media

  • Praktyczna znajomość procesów HR i prawa pracy

  • Wysokie zdolności komunikacyjne i networkingowe

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom C1)

  • Samodzielność, otwartość we współpracy i proaktywność w działaniu

To oferujemy

  • Pracę w jednej z największych prywatnych firm inwestycyjnych w Polsce, o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania (tytuł Best Employer 2019)

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w atrakcyjnej lokalizacji w centrum biznesowym .KTW

  • Ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną i kartę Multisport, w ramach firmowego pakietu kafeteryjnego

  • Hybrydowy system pracy (łączymy pracę zdalną ze stacjonarną)

  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników w ramach działań Fundacji TDJ

TDJ - Jesteśmy rodzinną firmą inwestycyjną prowadzącą działalność w wielu sektorach gospodarki. W oparciu o wspólne wartości i nasze pasje tworzymy społeczność, która buduje długoterminową wartość w obszarach Equity, Venture, Estate, Finance i Foundation

TDJ Equity: Inwestujemy w dojrzałe spółki, posiadające perspektywy wzrostu i zdolność do generowania stabilnych przepływów pieniężnych, w których dzięki naszym kompetencjom i doświadczeniu możemy wygenerować wartość dodaną. Nasze spółki portfelowe to: Famur, PGO, Zamet, FPM i NiUW.

TDJ Venture: Inwestujemy w innowacyjne, technologiczne startupy o globalnym potencjale rozwoju.

TDJ Estate Obszar odpowiedzialny za inwestycje w nieruchomości. Specjalizuje się w realizacji projektów w sektorach nieruchomości mieszkaniowych, biurowych, a także gruntowych.

TDJ Finance: Inwestujemy w instrumenty o maksymalnej płynności i wysokim poziomie bezpieczeństwa.

TDJ Foundation: Inwestujemy w edukację i rozwój, umożliwiając dostęp do najlepszych praktyk. Wierzymy, że jest to najwyższa wartość, jaką możemy dać społeczeństwu.

Aleja Roździeńskiego 1A

40-202 Katowice

T: +48 32 661 07 02

www.tdj.pl

Przewiń do profilu firmy