HR Business Partner

ING Bank Śląski S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kształtowanie partnerstwa biznesowego oraz zapewnienie doradztwa personalnego

  • rozumienie specyfiki danego obszaru biznesowego, przekładanie strategii biznesowej na plan i działania oraz proponowanie najbardziej adekwatnych narzędzi i produktów HR

  • wspieranie leaderów w budowaniu nowoczesnego miejsca i bezpiecznego środowiska pracy oraz osiągania efektywności biznesowej i organizacyjnej w hybrydowym modelu pracy

  • analiza potrzeb i doradzanie w planowaniu zasobów, budowaniu strategii pozyskania kandydatów

  • inspirowanie leaderów w zakresie identyfikowania obszarów rozwojowych oraz budowania krytycznych kompetencji

  • wsparcie w budowaniu umiejętności rozwijania pracowników oraz pracy z planami rozwojowymi

  • przygotowanie planów sukcesji oraz wsparcie w realizacji planów rozwojowych sukcesorów

  • analiza danych, wyników i wskaźników dotyczących procesów HR, wyciąganie wniosków i na ich podstawie i rekomendowanie działań

  • doradzanie w sytuacjach związanych z zarządzaniem zmianą oraz rozwiązywaniem złożonych case’ów pracowniczych

  • dbałość o przestrzeganie regulacji / procesów HR

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (nauki społeczne, ekonomia, prawo)

  • zaawansowana znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1)

  • co najmniej 5 lat doświadczenia w obszarze HR, w tym co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku HR BP

  • praktyczna znajomość prawa pracy oraz umiejętność jej wykorzystania w konkretnych sytuacjach

  • umiejętność skupienia się na doświadczeniu pracownika i kandydata oraz umiejętność doboru adekwatnych narzędzi rozwojowych

  • rozumienie biznesu i jego otoczenia, znajomość trendów oraz orientacja na klienta

  • umiejętności analityczne, wyciąganie wniosków oraz przekładanie zaobserwowanych i przeanalizowanych danych na działania, prezentowanie konkluzji

  • umiejętność zarządzania budżetem (FTE / FWZ / szkolenia, etc.)

  • umiejętność myślenia procesowego i systemowego

  • wiedza z zakresu technik zarządzania

  • gotowość do rozwoju i ciągłego uczenia się

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność budowania długotrwałych, opartych na zaufaniu relacji

  • umiejętność trafnego argumentowania oraz wywierania wpływu

  • poszukiwanie usprawnień, szacowanie ryzyka dla podstawowych procesów i zagadnień

  • zdolności organizacyjne (planowanie i organizacja pracy własnej), proaktywność i samodzielność w działaniu, zdolność do szybkiego podejmowania decyzji

  • empatia i umiejętność rozwiązywania konfliktów

  • znajomość oraz umiejętność pracy w agile’u

  • doświadczenie we współpracy z Centrami Eksperckimi (rekrutacja, szkolenia, rozwój, wynagrodzenia) w celu wspólnego budowania rozwiązań szytych „na miarę”

  • „bycie na bieżąco” z nowinkami, trendami, aktywne śledzenie portali merytorycznych oraz inspirowanie zespołów

Mile widziane

  • doświadczenie w działach learning and development

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Przewiń do profilu firmy