Logo Pracuj.pl

HR Business Partner

3Soft S.A.O firmie

  • Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

3Soft S.A.

Gawronów 6

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i realizacja strategii personalnej firmy
  • kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych (w tym poprzez Direct Search)
  • dbanie o pozytywne doświadczenia kandydatów
  • przeprowadzanie wdrożenia do pracy nowych członków załogi oraz opiekowanie się nimi w trakcie trwania zatrudnienia
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy (we współpracy z działem marketingu)
  • zarządzanie talentami
  • definiowanie kultury organizacyjnej i zarządzanie nią
  • zarządzanie procesem satysfakcji pracowników
  • budowanie kompetencji liderskich wśród naszych pracowników
  • przygotowywanie raportów z obszaru HR
  • wspieranie managerów w zakresie spraw personalnych
  • czuwanie nad procesem rozmów rocznych
  • organizowanie szkoleń
  • obsługa benefitów pracowniczych
  • realizowanie zadań wynikających z aktualnych potrzeb

Nasze wymagania

  • minimum 2-3 lata doświadczenia na stanowisku HR Business Partner / HR Manager w software housie lub biznesie zajmującym się tworzeniem rozwiązań IT
  • umiejętności korzystania z aktywnych metod pozyskiwania kandydatów
  • dobra znajomość języka angielskiego (minimum C1)
  • mile widziane wykształcenie humanistyczne (ZZL, socjologia, psychologia), ale nie jest to konieczne – bez tego też sobie poradzimy 😉
  • nastawienie na budowanie komfortu kandydatów i pracowników
  • umiejętność precyzyjnego wyrażania myśli
  • rozumienie procesów biznesowych
  • silne kompetencje komunikacyjne i umiejętności pracy w zespole
  • samodzielność, gotowość do podejmowania inicjatywy i decyzji oraz znajdowania adekwatnych rozwiązań

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • system kafeteryjny

Obecnie poszukujemy otwartej i doświadczonej osoby, która wesprze nas w realizacji strategii firmy.

Jeśli marzy Ci się miejsce pracy, w którym panuje przyjazna atmosfera, możesz decydować o tym, co, kiedy i jak robisz, wspierać innych w osiąganiu celów, ale przy okazji realizować swoje własne – koniecznie przeczytaj dalej!

W 3Soft od ponad 19 lat projektujemy, tworzymy i uruchamiamy dedykowane systemy informatyczne dla największych przedsiębiorstw w Polsce i Europie. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i pasji 100 osobowego zespołu realizujemy zaawansowane technologicznie projekty, wydobywając z dużych zbiorów danych wartość biznesową. Nasz sukces opieramy na wsłuchiwaniu się w potrzeby klientów, podążaniu za megatrendami, ciągłym rozwoju i wykorzystaniu nowych technologii.

3Soft jest producentem Occubee – platformy do prognozowania sprzedaży w branży retail opartej na Sztucznej Inteligencji. Platforma Occubee automatycznie zamienia ogromne ilości danych paragonowych, informacje o tysiącach produktów i dziesiątki specyficznych dla retail czynników w wartościowe prognozy sprzedaży i popytu. Jeśli lubisz kontakt z klientami, a przy okazji świetnie radzisz sobie ze stosowaniem SQL w codziennej pracy – prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie!

Wierzymy w potencjał biznesowy danych!

HR Business Partner, Gawronów 6, Katowice