Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

HR Business Partner

Green CellO firmie

  • Kalwaryjska 33, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Green Cell

Kalwaryjska 33

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Stała współpraca z menadżerami w przydzielonym obszarze struktury organizacji, nakierowana na stały wzrost jakości zarządzania

  • Dbanie o rozwój pracowników i menadżerów w przydzielonym obszarze, wyznaczanie kierunków i metod rozwoju, analizowanie efektów i współtworzenie programu szkoleniowo-rozwojowego organizacji

  • Doradztwo dla menadżerów i pracowników w zakresie dobrych praktyk w zarządzaniu

  • Współpraca z menadżerami przy tworzeniu planów zatrudnienia

  • Aktywna współpraca z Talent Acquisition w kluczowych rekrutacjach

  • Współtworzenie i doradztwo w zakresie polityk wynagradzania

  • Współtworzenie polityk dotyczących zarządzania personalnego

  • Współpraca przy wdrażaniu projektów i rozwiązań w obszarze People Team

  • Aktywne współtworzenie roadmapy projektów działu

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w obszarze HR, w tym min. 2 jako HR Business Partner lub Senior HR Specialist (wymagane)

  • Język angielski - poziom min. C1 (wymagane)

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Umiejętności dydaktyczne i wiedza z obszaru szkoleń i rozwoju

  • Znajomość dobrych praktyk w zakresie zarządzania i przepisów prawa pracy

  • Znajomość narzędzi informatycznych z obszaru HR

  • Wysokie zdolności interpersonalne

  • Mile widziane doświadczenie w firmach szybko skalujących, w tym z obszaru R&D, produkcji elektroniki, Tech

  • Pozytywne nastawienie do świata :)

To oferujemy

  • Realny wpływ na przyszłość firmy i zadowolenie pracowników! :)

  • Umowa o pracę lub B2B - Twój wybór

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Realny wpływ na kształt firmy w perspektywie długoterminowej

  • Dużą swobodę działania i realizację najbardziej kreatywnych pomysłów

  • Wysokie tempo pracy, innowacyjne międzynarodowe projekty

  • Wsparcie zespołu pełnego świeżej energii- dla nasz nie ma rzeczy niemożliwych, a done is better than perfect

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

Green Cell

Nasza MISJA to:

Zespół obejmujący prowadzenie na rynku produktów do ładowania i magazynowania energii poprzez dostarczanie Świeżej Energii i niezależności naszym Klientom.

Team that takes the lead in the power storage and charging products by delivering Fresh Energy and independence to our Clients.

Nasza WIZJA to:

Znacząco przyczynić się do rozwoju świata zrównoważonej energii.

To power your sustainable energy world and contribute greatly to circular economy.

Przewiń do profilu firmy