Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

HR Business Partner

Autenti sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z zespołami i liderami obszarów na rzecz ciągłego podnoszenia poziomu zaangażowania i produktywności pracowników

  • Identyfikacja kluczowych obszarów do zmiany oraz inicjowanie działań w obrębie polityki personalnej

  • Współpraca z kadrą zarządzającą w realizacji inicjatyw HR

  • Rozwój OKRs na poziomie zespołów i indywidualnych pracowników

  • Rozwój mechanizmów wspierających produktywność w czasie pracy zdalnej

  • Identyfikacja potrzeb oraz opracowanie planu szkoleń

  • Coaching, mentoring i wsparcie dla pracowników

  • Wsparcie w obszarze rekrutacji i onboardingu nowych pracowników

Nasze wymagania

  • Czekamy na Twoją aplikację jeśli masz conajmniej 5 lat doświadczenia jako HR Manager lub HR BP we wszystkich z wymienionych obszarów, w pracy dla sektora firm technologicznych

  • Potrafisz łączyć strategię rozwoju pracowników z celami organizacji

  • Masz doświadczenie we wdrażaniu inicjatyw z obszaru Change Management

  • Pracujesz w duchu no task to big, no task to small

  • Masz doświadczenie w pracy na rzecz firm o międzynarodowym zasięgu z rozproszonymi zespołami

  • Rozumiesz istotę agility i wspierasz organizację w “uelastycznieniu się”

  • Masz doświadczenie we wdrażaniu strategii Employer Brandingowych

  • Jesteś biegły/a we wdrażaniu zarządzania przez cele

  • Komunikujesz się skutecznie na każdym poziomie organizacji

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B

  • MultiSport, opieka medyczna

  • Wsparcie zespołu - pracujemy w kameralnym, kilkuosobowym składzie

  • W czasach pandemii pracujemy w pełni zdalnie - docelowo w modelu hybrydowym

  • Możliwość zbudowania strategii personalnej od podstaw

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Autenti sp. z o.o.

Autenti łączy w sobie energię startupu i ambicje dojrzałej firmy. Mamy pasję i duże doświadczenie na rynku internetowym. Stworzyliśmy usługę, która upraszcza oraz przyspiesza proces podpisywania i autoryzowania dokumentów online. Poprzez platformę Autenti możesz użyć wszystkich dostępnych e-podpisów na rynku, a więc podpiszesz większość umów, porozumień, wniosków. Jest spora szansa, że już korzystałeś z naszego narzędzia, np: zakładając konto bankowe. Rozwijamy się i mamy ambicje stać się największym operatorem usługi e-podpisu w Unii Europejskiej. Wiemy jak to osiągnąć, potrzebujemy jednak osób, które swoim zaangażowaniem i doświadczeniem pomogą nam zrealizować plan.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby, która troszcząc się o pracowników - ich motywację, rozwój, wellbeing, pomoże nam wspólnie tworzyć motywującą do rozwoju kulturę organizacyjną. Zatrudniona osoba powinna mieć doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii HR na poziomie średniej lub dużej wielkości firmy. Idealny/a kandydat/ka to osoba świadoma specyfiki pracy w firmach technologicznych - środowisku zmiennym i wymagającym ciągłej zmiany. Idealnie jeśli jesteś przyzwyczajony/a do pracy w duchu AGILE.

Szukamy ludzi samodzielnych, proaktywnych i świadomych, że digitalizacja rynku to szansa na uproszczenie życia. Co więcej, podpisywanie dokumentów online oznacza mniejsze zużycie papieru i ochronę drzew.

Cieszymy się, że tworzymy odpowiedzialny biznes i zapraszamy Cię do naszego zespołu!