Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

HR Business Partner

SALY SPÓŁKA AKCYJNA

Gromadzka 103

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • kreowanie procesu rekrutacyjnego i stałe jego doskonalenie i monitorowanie wg. własnej koncepcji

  • koordynacja i samodzielna realizacja procesów rekrutacyjnych end to end ( od momentu sourcingu do onboardingu)

  • odpowiedzialność za tempo procesu rekrutacyjnego i jakość pozyskiwanych talentów, zapewnienie by przychodzące do organizacji osoby były dopasowane do naszego mindsetu

  • wdrażanie nowoczesnych i niestandardowych metod przyciągania kandydatów

  • dbanie o wybór właściwych narzędzi w obszarze rekrutacji i retencji pracowników (ATS, test, etc.),

  • ścisła współpraca z zarządem i liderami

  • wspieranie realizacji celów rozwojowych adekwatnych do potrzeb biznesowych i potrzeb pracowników;

  • budowanie kultury feedbacku i promowanie kultury doceniania pracowników

  • organizowanie inicjatyw wspierających dzielenie się wiedzą

Nasze wymagania

  • dobrze znasz i rozumiesz mechanizmy na rynku pracy IT

  • masz min. 2 letnie doświadczenie w aktywnym searchu i prowadzeniu procesu rekrutacji end to end na stanowiska z branży IT

  • masz min. 2 letnie doświadczenie w roli HRBP lub pokrewnej

  • cechuje Cię proaktywność i chęć tworzenia i wdrażania rozwiązań

  • masz wyjątkowe umiejętności społeczne i zdolność do dostosowania stylu komunikacji do różnych sytuacji i osób

  • asertywność, multitasking, umiejętność zarządzania czasem to twoje mocne strony

  • znasz język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie

  • znasz polskie prawo pracy

Mile widziane

  • będziemy mega szczęśliwi jeśli jesteś w stanie zapewnić organizacji merytoryczną wiedzę z zakresu najnowszych trendów na rynku rekrutacyjnym, zmian, w tym także informacji dotyczących wynagrodzeń w grupach stanowisk będących w obszarze zainteresowania organizacji

To oferujemy

  • tworzymy nową jakość oprogramowania ecommerce B2B w SAAS

  • pracujemy dla fantastycznych klientów z topowych branż: Odnawialne Źródła Energii, Ecommerce, Smart Home, Elektromobilność - m.in. Columbus Energy S.A. Morelene.net, Somfy Polska

  • mamy wpływ i angażujemy się w to co robimy, świętujemy nasze sukcesy

  • gramy zespołowo i podejmujemy coraz to ciekawsze wyzwania i dlatego właśnie potrzebujemy Ciebie :)

  • będziesz mógł/mogła samodzielnie stworzyć i wdrożyć mechanizmy HR wspierające organizacje na wszystkich jej polach działania

Saly S.A. - tworzy i rozwija platformę ecommerce b2b. Dostarcza oprogramowanie w chmurze, do sprzedaży i obsługi klientów B2B on-line. Z rozwiązania korzystają m.in. takie firmy jak: Morele.net, Somfy Polska, 3mk Protection. Spółka została objęta patronatem Microsoft for Startups. Zapraszamy na www.saly.pl

Przewiń do profilu firmy

Kogo szukamy?

Obecnie do naszego biura w Krakowie szukamy HR Business Partnera, który pomoże nam rozwijać zespół, który będzie realizował projekty #tothemoon. Będziesz zajmował/a się kompleksowo obszarem zasobów ludzkich w Saly. W ramach roli odpowiadać będziesz za rekrutacje na stanowiska IT. Szukamy więc osób, które umieją pracować efektywnie i prowadzić wymagające rekrutacje na stanowiska Frontend, Backend, Fullstack, Devopsi i inne.

Pod twoimi skrzydłami będą również obszary zarządzanie talentami, coaching oraz monitorowanie wyników. Dlatego Twoja osobowość, wiedza i doświadczenie ma znaczenie! Będziesz pracował/a z ludźmi, którym zależy.