Oferta pracy

HR Business Partner

Randstad Polska Sp. z o.o.

11 00015 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja prowadząca działalność w branży technicznej. Ze względu na rozwój działu poszukujemy osoby na stanowisko HR Business Partner. Kluczowa na tym stanowisku będzie współpraca z managerami, talent management oraz wsparcie w rekrutacji.

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie wszystkich menedżerów w wyznaczonych działach,

  • zapewnienie całego cyklu pracowniczego - rekrutacja - rozwój - retencja,

  • zapewnienie konsultacji i wsparcia dla menedżerów w zakresie rozwoju i zachowań pracowników,

  • proponowanie rozwiązań dla menedżerów podczas pracy z problematycznymi pracownikami,

  • poszukiwanie obszarów do poprawy w zakresie rekrutacji, wynagrodzeń, benefitów, rozwoju zgodnie ze strategią HR firmy,

  • komunikacja z menedżerami podczas wdrażania nowych projektów i procesów,

  • proaktywne podejście do menedżerów i ich pracy z podwładnymi,

  • wsparcie w procesie rekrutacji do momentu rozpoczęcia pracy przez pracownika,

  • raportowanie do HR Director CEE.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie kierunkowe,

  • minimum 2-3 lata doświadczenia na stanowisku HRBP,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min B2),

  • wiedza z zakresu prawa pracy i jego praktycznego zastosowania,

  • doświadczenie we wdrażaniu projektów HR,

  • umiejętność budowania relacji z partnerami biznesowymi,

  • umiejętność rekomendowania rozwiązań.

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • częściowa możliwość pracy zdalnej,

  • niebędne narzędzia do pracy oraz samochód,

  • odpowiedzialną i ciekawą pracę w międzynarodowej firmie,

  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń składający się z wynagrodzenia zasadniczego oraz premii,

  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (min.opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, lekcje języka angielskiego finansowane przez pracodawcę, program MultiSport, kafeteria MyBenefit, dofinansowanie do obiadów).

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy