HR Business Partner

ES-SYSTEM sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie Managerów w zarządzaniu zespołem na każdym etapie tzw. "Employee Lifecycle"

  • Wdrażanie procesów HR i globalnych standardów Grupy

  • Analizę trendów i wskaźników we współpracy z Dyrektorem HR w celu opracowania rozwiązań, programów i polityk

  • Określanie potrzeb w zakresie planowania zatrudnienia i sukcesji, realizacja procesów rekrutacyjnych i rozwojowych

  • Identyfikację potrzeb szkoleniowych w organizacji, tworzenie budżetu szkoleniowego, wdrażanie planu szkoleń

  • Konsultowanie planów rozwoju zawodowego oraz ścieżki kariery zawodowej pracowników

  • Koordynowanie i wdrażanie działań w zakresie Employer Branding i wewnętrznej komunikacji

Nasze wymagania

  • min. 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku HRBP/HR Generalist w międzynarodowej organizacji

  • praktyczna znajomość procesów i narzędzi HR, oraz prawa pracy

  • znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie, (min B2 – warunek niezbędny)

  • zdolności interpersonalne a w szczególności otwartość, komunikatywność i entuzjazm

  • wielozadaniowość i umiejętność nadawania priorytetów

  • proaktywność i konstruktywne podejście do rozwiazywania problemów

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy (komputer i telefon),

  • stałe wsparcie doświadczonego zespołu we wdrożeniu do pracy

  • opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny oraz dofinansowanie do karty sportowej,

  • przyjazny tryb wdrożenia oraz liczne szkolenia i udział w wydarzeniach branżowych

  • pracę w trybie hybrydowym.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Aplikuj! A będziesz miał szansę:

  • na pracę w międzynarodowym środowisku nastawionym na sukces.

Jesteśmy częścią Grupy Glamox – jedną z pięciu największych firm oświetleniowych rynku profesjonalnego na świecie. Tworzymy nowe technologie, wyznaczamy trendy, posiadamy własne zakłady produkcyjne na terenie Polski oraz kompleksowe zaplecze do realizacji najbardziej śmiałych i nowatorskich wizji w obszarze oświetlenia.

Aplikuj i już dziś stań się częścią naszego zespołu ludzi kreatywnych, odważnych i samodzielnych, którzy lubią wyzwania, są otwarci na nową wiedzę oraz potrafią kreować rzeczywistość wokół siebie.

Przewiń do profilu firmy