Oferta pracy

HR Business Partner

Stowarzyszenie WIOSNAO firmie

  • Joselewicza 21, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Stowarzyszenie WIOSNA

Joselewicza 21

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i realizacji polityki personalnej w organizacji, doradztwo strategiczne HR oraz rekomendowanie rozwiązań z zakresu HR w odpowiedzi na bieżące potrzeby;

  • realizacja procesów HR-owych stacjonarnie i online (rekrutacja, onboarding i offboarding, oceny i rozwój pracowników, przygotowywanie i aktualizacja planu zatrudnienia oraz budżetu personalnego);

  • wsparcie i doradztwo dla dyrektorów i menadżerów w budowaniu i zarządzaniu zespołami oraz rozwiązywania sytuacji konfliktowych;

  • koordynacja wybranych projektów z obszaru HR wdrażanych w całej organizacji.

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie pracy w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi;

  • praktyczna znajomość prawa pracy, m.in.: znajomość form zatrudnienia, przepisów dotyczących czasu pracy;

  • wiedza z obszarów HR: rekrutacja, szkolenia, oceny pracownicze, systemy motywacyjne, zarządzanie zmianą, itp.;

  • wysoki poziom kompetencji z obszaru budowania relacji, nastawienia na rozwiązania, komunikacji i samodzielności w działaniu.

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: Psychologia, Zarządzanie Zasobami ludzkimi, Socjologia;

  • doświadczenie w roli HR business partnera

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • ruchome i elastyczne godziny pracy oraz pracę zdalną w związku z obecną sytuacją;

  • możliwość rozwoju i realizacji wyzwań w obszarze HR-u;

  • pracę w zgranym zespole, nasza praca nie jest banalna i bywa trudna, ale zawsze możemy na siebie liczyć i z radością wspólnie świętujemy sukcesy;

  • przyjazna przestrzeń pracy - biuro w centrum Krakowa dostosowane do panujących warunków epidemiologicznych oraz luźny dress code.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • Biuro w centrum Krakowa

Etapy rekrutacji
1

analiza zgłoszeń

2

rozmowa rekrutacyjna

3

decyzja o zatrudnieniu

Stowarzyszenie WIOSNA działa od 2001 roku. Jesteśmy jedną z największych organizacji pozarządowych w Polsce, łączącą w sobie unikalne w skali świata modele realizowania pomocy potrzebującym, talenty i profesjonalistów w kluczowych obszarach kompetencyjnych oraz innowacyjne technologie.

Na co dzień wdrażamy zarówno własne, dedykowane rozwiązania wspierające 15000 użytkowników - wolontariuszy SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, jak i rynkowe rozwiązania dla 150 pracowników centrali. Współpracujemy z wiodącymi, globalnymi markami technologicznymi, takimi jak Microsoft, Google czy Facebook.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy