Oferta pracy

HR Business Partner

OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
HR Business Partner (woj. łódzkie oraz pomorskie)

Opis stanowiska:

  • Bieżąca współpraca z Dyrektorem Regionalnym, Dyrektorami Marketów i Kierownikami działów oraz koordynacja i wsparcie w realizacji procesów HR w dedykowanym regionie
  • Wsparcie menagerów w realizacji celów biznesowych poprzez proponowanie rozwiązań HR-owych: wspierających motywację, budujących zaangażowanie oraz promujących oczekiwane postawy i zachowania wśród pracowników
  • Regularna analiza danych i wskaźników HR wspólnie z Dyrektorem Marketu (rotacja, retencja, realizacja onboardingu, realizacja szkoleń obowiązkowych) oraz, jeśli potrzeba, budowanie planów działania w celu ich poprawy
  • Koordynacja działań rozwojowych w dedykowanym regionie: Akademia Menadżera, działań wspierających rozwój umiejętności menadżerskich, budowania planów sukcesji
  • Zapewnienie sprawnego przebiegu procesów zarządzania efektywnością w szczególności: procesów oceny rocznej oraz wsparcie menedżerów w tym zakresie
  • Wsparcie menedżerów w procesach rekrutacji oraz zapewnieniu efektywnego procesu nowego pracownika
  • Bieżący udział w spotkaniach regionu
  • Współpraca z działem HR, pracownikami ds. administracji personalnej, działem kadr i płac w celu zapewnienia najlepszego serwisu HR w regionie
  • Wsparcie we wdrażaniu projektów i inicjatyw HR w organizacji, zwłaszcza w regionie

Profil idealnego kandydata:

  • Doświadczenie min. 3 lata na pozycji HR BP we wsparciu działu sprzedaży/operacji
  • Umiejętność budowania relacji z partnerami, wspierania ich i edukacji w obszarze HR
  • Doświadczenie w bezpośredniej współpracy z kadrą menedżerską
  • Doświadczenie we wdrażaniu projektów HR
  • Gotowość do częstych podróży służbowych po regionie
  • Prawo jazdy kat. B

Zyskujesz:

  • Umowę o pracę
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop
  • Benefity pozapłacowe (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie na życie, zajęcia językowe)
  • Przyjazną atmosferę pracy :)
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OBI Centrala Systemowa sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy alei Krakowskiej 102, 02-180 Warszawa („Administrator”).
  2. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować wysyłając wiadomość e-mail na adres ochrona.[email protected] lub pismo na adres siedziby Administratora, z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych”.
  3. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w związku z procesem rekrutacji prowadzonym przez Administratora.
  4. Dane przetwarzane są na podstawie zgody wyrażonej przez Panią/Pana w związku z uczestnictwem w rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. a RODO)
  5. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być podmioty wspomagające Administratora w prowadzeniu procesów rekrutacji oraz podmioty dostarczające i utrzymujące infrastrukturę IT.
  6. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji a następnie zostaną usunięte. W przypadku, gdy udzieliła Pani/Pan  zgodę na wykorzystanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Pani/Pana dane będą przetwarzane dla tych celów nie dłużej niż 24 miesiące a następnie usunięte.
  7. Ma Pani / Pan prawo żądania dostępu do Pani / Pana danych osobowych, żądania ich sprostowania, żądania ich usunięcia, żądania ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
  8. Może Pani/Pan w każdym momencie cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  9. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy