Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

HR Business Partner

NU MED GRUPA S AO firmie

  • Papiernicza 7e, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

NU MED GRUPA S A

Papiernicza 7e

Łódź

Twój zakres obowiązków

Współtworzenie i monitorowanie procesów w ramach polityki personalnej m.in. z obszarów:

• rekrutacja i sukcesja

• onboarding

• szkolenia i rozwój

• satysfakcja i zaangażowanie Pracowników

Wdrażanie systemów RCP

Koordynowanie wdrożenia zadań z obszaru wewnętrznej komunikacji.

Koordynowanie prowadzonych rekrutacji dla wszystkich spółek należących do grupy NU-MED

Monitorowanie procesu tworzenia opisów stanowisk pracy i wspierać managerów w tworzeniu i aktualizacji opisów stanowisk

Wspieranie Dyrektorów w przygotowywaniu raportów i analiz z obszaru People Management.

Ściśle współpracować z zespołem kadr i płac w zakresie obiegu dokumentacji oraz dostarczaniu potrzebnych danych

Kreowanie nowych rozwiązań z obszaru rekrutacji, zarządzania talentami, employer brandingu i innych

Nasze wymagania

Minimum 2 letniego doświadczenie w podobnych obszarach

Wykształcenia wyższego: ekonomiczne, psychologiczne, socjologiczne lub pokrewne

Proaktywna postawa w poszukiwaniu rozwiązań

Umiejętności w budowaniu relacji

Silnie rozwinięte umiejętności analityczne

Swobodna i sprawna obsługa MS Office i narzędzi wspierających funkcje HR

Mile widziana znajomość systemu ENOVA

Wymagana gotowość do podróży służbowych (obecnie nasze lokalizacje to: Elbląg, Zamość, Katowice, Tomaszów, Częstochowa)

To oferujemy

  • pracę na podstawie umowy o pracę

  • aktywny wpływ na budowanie polityki personalnej w dynamicznie rozwijającej się grupie z branży medycznej