Oferta pracy

HR Business Partner

Rossmann SDP

ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

św. Teresy od Dzieciątka Jezus 109

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • realizacja strategii polityki personalnej, oraz koordynowanie i wdrażanie procesów HRowych,

  • bezpośrednia współpraca z kadrą menedżerską w zakresie realizacji zadań w obszarze HR: rekrutacja, zatrudnienie, adaptacja, rotacja, planowanie zatrudnienia, rozwój pracowników, szkolenia, zakończenie zatrudnienia itp.,

  • kompleksowe prowadzenie działań rekrutacyjnych w podległym obszarze, oraz wdrażanie skutecznych rozwiązań w zakresie strategii pozyskiwania kandydatów,

  • wsparcie i doradztwo dla kadry menedżerskiej i pracowników m.in. w procesie zarządzania zmianą, zarządzania konfliktem, coaching, udzielania informacji zwrotnej,

  • udział w projektach HR.

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w obszarze związanym z prowadzeniem szkoleń, rekrutacji i pracy z kadrą menedżerską,

  • samodzielność i elastyczność w działaniu,

  • umiejętność przekonywania do nowych rozwiązań i argumentacji swoich decyzji,

  • łatwość w budowaniu relacji,

  • pozytywna postawa i energia do działania.

To oferujemy

  • auto służbowe

  • laptop

  • telefon komórkowy

  • Benefity

  • Czerwona Linia

  • Klub Zwierzaka

  • Szkolenia i rozwój zawodowy

  • Pakiet socjalny, pakiet sportowy

  • Dofinansowanie wakacji, kolonie dla dziec

  • Prywatna opieka medyczna

  • Nurkowanie, jazda konna, taniec, warsztaty

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie aplikacji/CV

2

Rozmowa wstępna

3

Rozmowa techniczna

4

Zatrudnienie

Tworzymy autorskie rozwiązania e-commerce’owe i marketingowe z ramienia największej drogerii internetowej w Polsce. Przy pomocy szerokiej gamy technologii frontendowych i backendowych rozwijamy dziesiątki autonomicznych mikrousług zorientowanych domenowo, które lokujemy nie tylko w chmurze publicznej ale również prywatnej.

Rozwijane przez nas aplikacje zostały stworzone z myślą o wysokiej jakości oraz szerokiej dostępności (ponad 7 MLN aktywnych użytkowników). Nieustannie dążymy do opanowania najnowszych trendów oraz staramy się je kreować sami, aby również w tej płaszczyźnie być niekwestionowanym liderem.

Przewiń do profilu firmy