HR Business Partner

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.

    Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.

    Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

    Miasto: Łódź
    HRBP/LDZ

    Zakres obowiązków:

    • Profesjonalne doradztwo w obszarze HR
    • Monitorowanie potrzeb i oczekiwań pracowników oraz Klientów
    • Wsparcie dla menedżerów w zakresie rekrutacji oraz selekcji kandydatów
    • Wsparcie w zakresie prawa pracy
    • Identyfikacja talentów i wsparcie ich rozwoju
    • Opracowywanie programów motywacyjnych i rozwojowych
    • Wdrażanie nowych procesów i narzędzi

    Wymagania wobec Kandydata:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Minimum 4- letnie doświadczenie w obszarze miękkiego HR
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane
    • Bardzo dobra znajomość prawa pracy
    • Doświadczenie w firmie międzynarodowej będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość praktyk zarządzania  (planowanie i monitorowanie pracy, programy motywacyjne i rozwojowe, praktyki wynagradzania)
    • Zaawansowana znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel)
    • Dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne
    • Umiejętność samodzielnego planowania i realizacji powierzonych zadań

    Nasz Klient oferuje:

    • Umowę o pracę
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie międzynarodowej
    • Pakiet benefitów takich jak prywatna opieka medyczna, karta sportowa
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • Żłobek i przedszkole dla dzieci pracowników

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.