Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

HR Business Partner

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 22.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tomorrow is our home.

    Odkryj, jak łatwo możesz osiągnąć sukces w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego: Jako wiodący producent sprzętów gospodarstwa domowego, wspieramy wśród naszych pracowników zaangażowanie i otwartość. Nasze globalne marki Bosch, Siemens, Gaggenau i Neff, jak również nasze marki lokalne, koncentrują się na innowacjach. Nie dotyczy to jedynie naszych produktów i usług, ale także wpływa na sposób, w jaki współpracujemy, wymieniamy się pomysłami i zarządzamy zespołami. Jesteśmy otwarci na wkład każdego pracownika w nasz wspólny sukces. Dołącz do nas i nadaj kierunek swojej karierze.

    Miejsce pracy: Łódź
    Twoje zadania
    Oczekiwany profil
    • Minimum 4 lata doświadczenia pracy w dziale personalnym – preferowana rola HR Biznes Partnera;
    • Wiedzę z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz praktyczną znajomość narzędzi ZZL; Znajomość przepisów prawa pracy;
    • Udokumentowane sukcesy związane z projektowaniem i wdrażaniem procesów wspierających biznes;
    • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego; Znajomość programów MS Office na poziomie zaawansowanym;
    • Proaktywną postawę, chęć nauki i rozwoju, zdolności organizacyjne i komunikacyjne.

    Czekamy na CIEBIE!  Zachęcamy do aplikowania!

    Zespół HRBP:
    Ewa, Kasia, Monika, Małgosia, Joasia, Patrycja, Blanka

    Do naszego zespołu HR Biznes Partnerów szukamy osoby, która jest zorientowana na ludzi i rezultaty, rozumie środowisko pracy i biznesowe aspekty organizacji, pragnie rozwijać swoje kompetencje mając realny wpływ na biznes.

    Jeśli w pracy CHCESZ:

    • Wspierać i doradzać kadrze menedżerskiej w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi;
    • Koordynować i wdrażać procesy HR-owe w dedykowanym obszarze odpowiedzialności; Inicjować i proponować zmiany w procesach HR-owych w odpowiedzi na potrzeby biznesu;
    • Prowadzić rekrutacje na wszystkie stanowiska w ramach obszaru odpowiedzialności;
    • Budować i dbać o pozytywny wizerunek pracodawcy wewnątrz i na zewnątrz organizacji;
    • Przekładać swoje działania na liczby przygotowując raporty i sprawozdania dotyczące wskaźników HR.
    Oferujemy
    O nas
    • Pracę w pełnym pasji i energii zespole, zorientowanym na współpracę i  wsparcie  biznesu;
    • Udział w ciekawych projektach z zakresu ZZL oraz możliwość realizacji własnych pomysłów;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków.

    Odwiedź stronę bsh-group.com/pl/kariera, by dowiedzieć się więcej o BSH Group. Dołącz do naszego zespołu! Znajdź właściwą przestrzeń do realizacji swoich ambicji zawodowych.
    opis