HR Business Partner

  • Łódź, łódzkie
  • Kinga C. Gillette 11, 94-406 Łódź, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-08-16
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 2019-09-15)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Pharmalink spółka należąca do Pelion S.A.* jest wyspecjalizowanym operatorem logistycznym świadczącym usługi w zakresie zarządzania, obsługi magazynowej i dystrybucji leków w branży farmaceutycznej.

    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    • Realizacja polityki zarządzania zasobami ludzkimi firmy w oparciu o ustaloną strategię;
    • Koordynowanie procesów rekrutacyjnych, planowanie zatrudnienia oraz analiza fluktuacji;
    • Wspieranie kadry zarządzającej oraz czynne doradztwo w obszarze obowiązującej polityki personalnej;
    • Opracowywanie potrzeb szkoleniowych zgodnie z założonym budżetem;
    • Analiza, tworzenie raportów oraz zestawień z obszaru HR;
    • Udział w procesie identyfikacji talentów oraz potencjału zasobów ludzkich;
    • Wzmacnianie świadomości kultury organizacyjnej wśród pracowników w oparciu o misję oraz wartości firmy;
    • Realizacja procesów personalnych oraz udział w obszarze wdrażania rozwiązań z zakresu onboardingu, benefitów, oceny pracowniczej, systemów motywacyjnych, exit interviews oraz komunikacji wewnętrznej;
    • Czynny udział w projektach z obszaru HR;
    • Bieżące raportowanie działań na potrzeby biznesu.

    Wymagania:

    • Wiedza poparta minimum 3-letnim doświadczeniem na analogicznym stanowisku;
    • Praktyczna znajomość Prawa Pracy oraz MS Office;
    • Gotowość do pracy w zmiennym, dynamicznie rozwijającym się środowisku;
    • Nastawienie na realizację założonych celów, elastyczność w działaniu;
    • Podejmowanie inicjatywy w celu optymalizacji procesów związanych z obszarem HR;
    • Samodzielność w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów oraz świadomość odpowiedzialności za powierzony obszar;
    • Wysoka kultura osobista oraz profesjonalizm;
    • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków;
    • Dobra organizacja pracy własnej.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;
    • Interesującą i pełną wyzwań pracę;
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do umiejętności i doświadczenia;
    • Dofinansowania z ZFŚS;
    • Perspektywy rozwoju zawodowego;
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
    • Udział w konferencjach oraz wydarzeniach branżowych;
    • Bogaty koszyk benefitów m.in.: karta sportowa, zajęcia z trenerem biegowym, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe i lekowe, spotkania integracyjne;
    • Możliwość uczestnictwa w różnorodnych projektach CSR organizowanych przez spółki Grupy Pelion.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    * Pelion S.A. to jedna z największych firm działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Pelion S.A. obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności realizowanymi odpowiednio przez Polską Grupę Farmaceutyczną S.A. i Pharmapoint S.A. – sprzedaż hurtowa, Urtica i Pharmalink– zaopatrzenie szpitali i usługi logistyczne, DOZ S.A., Natura sp. z o. o., Limedika, Gintarine Vaistine i Norfos Vaistine – sprzedaż detaliczna oraz liczne spółki działalności pozostałej.

    Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Pharmalink Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Pharmalink Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (ul. Gillette 1, 94-406 Łódź, tel.: tel. 800 111 203, adres e-mail: [email protected]) (Pharmalink). W Pharmalink powołany został Inspektor Ochrony Danych, dane kontaktowe: e-mail [email protected] Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego oraz – w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody – w celu przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w okresie roku od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych. Po zakończonej rekrutacji dane osobowe będę archiwizowane przez okres roku w celu obrony ewentualnych roszczeń. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest dobrowolnie wyrażona przez Pana/Panią zgoda, która może być w każdym czasie wycofana (przy czym nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych), a także prawnie uzasadniony interes administratora (obrona ewentualnych roszczeń). W każdym czasie przysługuje prawo dostępu do treści danych, prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Oświadczenia w zakresie realizacji praw prosimy składać na adres e-mail: [email protected]  Jeżeli mimo naszego wsparcia Pan / Pani uzna, że dane osobowe przetwarzane są niezgodnie z przepisami obowiązującego prawa, przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Odbiorcami przetwarzanych przez Pharmalink danych osobowych będą jedynie podmioty dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Pharmalink (zarówno ogólną infrastrukturę teleinformatyczna, pocztę elektroniczną) oraz eRecruitment Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako dostawca systemu rekrutacyjnego.

    bottom