Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

HR Business Partner

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 2019-05-27
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    4 Results Sp. z o.o.

    Firma doradczo-wdrożeniowa

    Jesteśmy wyjątkową grupą ludzi, których łączy wspólny cel: usprawnianie, reorganizacja
    i rozwijanie tych biznesów, które poszukują nowych rozwiązań i chcą zmiany. Łączą nas nie tylko doświadczenia i wiedza, ale przede wszystkim chęć ciągłego doskonalenia.

    Jesteśmy po to, by dostarczyć rezultat. Działamy na wielu płaszczyznach: w obszarze produkcji, sprzedaży i marketingu, po organizację działalności i rozwój ludzi. Potrafimy skutecznie wywierać wpływ na biznes na wszystkich szczeblach organizacji – od zarządu po pracowników operacyjnych. Wyróżnia nas szerokie podejście do wyzwań i wyjątkowe zaangażowanie naszego zespołu.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko – HR Business Partner do projektu prowadzonego na terenie województwa łódzkiego w firmie produkcyjnej.

    OBOWIĄZKI:

    • doradztwo w zakresie adekwatnych i praktycznych rozwiązań dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi, relacji pracowniczych, organizacji i czasu pracy, prawa pracy, umów oraz innych narzędzi dla zapewnienia realizacji celów biznesowych
    • tworzenie i usprawnianie procesów oraz narzędzi HR dostosowanych do specyfiki firmy,
    • bezpośrednia współpraca z managerami zespołów w ich codziennych i strategicznych wyzwaniach,
    • koordynacja, planowanie i realizacja procesów rekrutacyjnych zgodnie z potrzebami organizacji,
    • wsparcie we wdrażaniu działań rozwojowych oraz planów sukcesji, zarządzania talentami,
    • wsparcie dla kreatywnych i ambitnych pasjonatów, w doskonaleniu ich kompetencji oraz rozwoju zawodowym,
    • dbałość o przestrzeganie wewnętrznych zasad i procedur w zakresie realizacji polityki HR,
    • przygotowywanie opracowań, prognoz oraz raportów cyklicznych, prezentowanie wniosków oraz rekomendowanie działań naprawczych i rozwojowych,
    • angażowanie pracowników w działania związane z budowaniem marki pracodawcy, kultury organizacyjnej opartej na wartościach firmowych

    OCZEKIWANIA:

    • wykształcenie wyższe
    • co najmniej 2-letnie doświadczenie w obszarze HR w firmie produkcyjnej,
    • doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań HR,
    • znajomość podstaw prawa pracy,
    • umiejętność łączenia dobra pracowników ze wspieraniem strategicznych celów firmy,
    • nastawienie na cel,
    • samodzielność, kreatywność i elastyczność w działaniu,
    • zaangażowanie w wykonywanie obowiązków z nastawieniem na rozwiązywanie problemów,
    • otwartość na ludzi, umiejętność angażowania,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

    OFERUJEMY:

    • ciekawe wyzwania i realny wpływ na funkcjonowanie organizacji,
    • możliwość wzięcia udziału w interesujących projektach i szkoleniach,
    • przyjazną atmosferę i pracę wśród zaangażowanych ludzi,
    • stabilne warunki zatrudnienia – stała umowa, pełny etat, premie,
    • dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych