Logo Pracuj.pl

HR Business Partner

Netto Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe wsparcie w obszarze HR kierowników średniego i wyższego szczebla w danym regionie Polski
  • Monitorowanie kluczowych dla realizacji strategii wskaźników HR
  • Samodzielne prowadzenie różnych projektów
  • Inicjowanie i wspieranie zmian personalnych i organizacyjnych w firmie
  • Dbanie o środowisko pracy, stosowanie komunikacji wspierającej naszą kulturę organizacyjną i wartości

Nasze wymagania

  • Szeroka i gruntowna wiedza z obszaru HR i prawa pracy
  • Doświadczenie w pracy w organizacji o złożonej i rozproszonej strukturze
  • Stosowanie zarówno podejścia strategicznego jak i operacyjnego do postawionych wyznań
  • Radzenie sobie z dużą ilością różnorodnych spraw pracowniczych
  • Posiadanie umiejętności budowania relacji biznesowych z osobami w różnych obszarach organizacji
  • Wykazywanie się chęcią rozwoju i szybkiego uczenia się
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: psychologia, socjologia, ZZL)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilną, ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Niezbędne narzędzia pracy, takie jak samochód służbowy, telefon
  • Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniającą do rabatu na zakupy w sklepach Netto
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczeń grupowych na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość przystąpienia do programów sportowo-rekreacyjnych (OK System, Multisport)
  • Programy pracownicze z nagrodami („Poleć znajomego”, „Bank Pomysłów Netto” i wiele innych)
  • Dodatkowe benefity, takie jak bony świąteczne, nagrody jubileuszowe, imprezy integracyjne dla pracowników, paczki i zabawy mikołajkowe dla Twoich dzieci i inne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • paczki świąteczne

HR Business Partner, łódzkie