Ta oferta pracy jest nieaktualna od 66 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

HR Business Partner

  • Łowicz, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AKTUALNIE DO NASZEGO ZESPOŁU
    POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO:

    W LOKALIZACJI: Łowicz

    Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za implementację narzędzi i procesów HR do zakładów produkcyjnych Grupy Maspex w Polsce a następnie dbałość o spójną realizację polityki HR w firmie.

    Kluczowe zadania:

    • koordynacja i wsparcie wszelkich działań związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi w danej lokalizacji (m.in. rekrutacja na kluczowe stanowiska, onboarding, ocena okresowa, szkolenia i inne działania rozwojowe)
    • bieżące wsparcie Kadry Managerskiej w podejmowaniu decyzji personalnych
    • reprezentacja firmy w ramach lokalnych działań Employer Branding
    • przygotowanie i prowadzenie warsztatów wewnętrznych w ramach pojawiających się potrzeb
    • inicjowanie i realizacja aktywności wynikających z potrzeb lokalnych zakładu
    • ścisła współpraca, zarówno wewnątrz zespołu HR Business Partnerów, jak i z innymi zespołami HR w centrali firmy

    Szukamy Ciebie jeśli:

    • masz wykształcenie wyższe (preferowane psychologia, socjologia lub ZZL)
    • posiadasz min. 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Dziale HR, w obszarze produkcyjnym
    • cechuje Cię dojrzałość biznesowa i umiejętność myślenia procesowego
    • potrafisz budować długotrwałe relacje i współpracować w zespole
    • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków
    • jesteś osobą doskonale zorganizowaną i zorientowaną na rezultaty, a samodzielność, odpowiedzialność oraz inicjatywa w działaniu to dla Ciebie codzienność
    • jesteś osobą zmotywowaną do pracy i zaangażowaną gdyż obszar HR to Twoja pasja!
    • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne to cechy, które Cię opisują
    • posiadasz prawo jazdy kat. B i czynnie z niego korzystasz
    • językiem angielskim posługujesz się na poziomie dobrym

    Zapewniamy:

    • możliwość udziału w budowaniu nowego zespołu HR Business Partnerów, opartego na kompetencjach, dzieleniu się wiedzą i współpracy
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w dużej firmie, która ma w swoim portfolio znane i lubiane marki z branży spożywczej
    • dynamiczne środowisko pracy, wśród ludzi, którzy lubią to co robią
    • udział w ciekawych cyklach szkoleń, które przy Twojej otwartości na naukę pozwolą Ci rozwinąć własne kompetencje
    • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop