Oferta pracy

HR Business Partner

Netto Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe wsparcie w obszarze HR kierowników średniego i wyższego szczebla w danym regionie Polski

  • Monitorowanie kluczowych dla realizacji strategii wskaźników HR

  • Samodzielne prowadzenie różnych projektów

  • Inicjowanie i wspieranie zmian personalnych i organizacyjnych w firmie

  • Dbanie o środowisko pracy, stosowanie komunikacji wspierającej naszą kulturę organizacyjną i wartości

Nasze wymagania

  • Szeroka i gruntowna wiedza z obszaru HR i prawa pracy

  • Doświadczenie w pracy w organizacji o złożonej i rozproszonej strukturze

  • Stosowanie zarówno podejścia strategicznego jak i operacyjnego do postawionych wyznań

  • Radzenie sobie z dużą ilością różnorodnych spraw pracowniczych

  • Posiadanie umiejętności budowania relacji biznesowych z osobami w różnych obszarach organizacji

  • Wykazywanie się chęcią rozwoju i szybkiego uczenia się

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: psychologia, socjologia, ZZL)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Ambitną pracę, w której nie sposób się nudzić

  • Dobór indywidualnej ścieżki rozwoju

  • Udział w różnych, ciekawych projektach

  • Narzędzia pracy takie jak samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

  • Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniającą do rabatu na zakupy w Netto

  • Możliwość dołączenia do dobrego ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

  • Nagrody jubileuszowe

  • Świąteczne doładowania kart Sodexo

  • Mikołajkowe paczki dla Twoich dzieci

  • Fajne firmowe imprezy

  • Możliwość przystąpienia do programów sportowo-rekreacyjnych (OK System, Multisport)

  • Programy pracownicze z nagrodami („Poleć znajomego”, „Bank Pomysłów Netto” i wiele innych)

  • Za symboliczną opłatą umożliwiamy wynajęcie pracowniczego mieszkania letniskowego w Karpaczu.