Oferta pracy

HR Business Partner

ZadbanoO firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • ścisła współpraca z kadrą menedżerską, wsparcie biznesu w zakresie przepisów prawa pracy, rozwiązań i narzędzi HR

  • analiza kluczowych KPI’s, podejmowanie i wdrażanie działań w oparciu o raporty HR

  • zarządzanie, koordynacja i prowadzenie procesów rekrutacyjnych

  • wsparcie menedżerów w opracowywaniu i wdrażaniu działań rozwojowych dla pracowników, planów sukcesji oraz zarządzania talentami

  • udział w kształtowaniu strategii personalnej w oparciu o wymagania i potrzeby biznesowe zarządzanego obszaru

  • implementacja rozwiązań zwiększających zaangażowanie pracowników w oparciu o wyniki badań wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku HRBP

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • wysoka świadomość biznesu oraz biznesowej roli HR w organizacji

  • umiejętność budowania relacji partnerskich na różnych poziomach organizacji

  • umiejętność organizacji pracy własnej i prowadzenia wielu różnych projektów równocześnie

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • gotowość do odbywania regularnych podróży służbowych

  • doświadczenie w pracy z systemami ATS

To oferujemy

  • pracę w firmie pełnej wyzwań i możliwości - cały czas się rozwijamy, trendy dynamicznie się zmieniają - z nami nie będziesz się nudzić!

  • nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • elastyczne godziny pracy

  • forma współpracy do uzgodnienia - UOP/ B2B

  • wynagrodzenie - na pewno zadbamy o satysfakcjonujący Cię poziom

  • możliwość realizowania własnych pomysłów i aktywny udział w ciekawych projektach HR

  • samochód służbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • Samochód służbowy

Zadbano

Zadbano to odpowiedzialny partner biznesowy dla wiodących marek w kategorii e-commerce i największych sieci detalicznych. Pracujemy w 16 oddziałach w Polsce. Nasz serwis dostępny jest na terenie całego kraju.

Zadbano to firma, w której rozwój i dobre relacje są naprawdę istotne. Tworzymy wyjątkowe miejsce pracy dla najlepszych specjalistów i fachowców. Dla ludzi, którzy z satysfakcją zaczynają każdy dzień pracy.

Przewiń do profilu firmy