Oferta pracy

HR Business Partner

Robert Bosch sp. z o.o. Oddział w MirkowieO firmie

Robert Bosch sp. z o.o. Oddział w Mirkowie

Wrocławska 43

Mirków (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii polityki personalnej oraz prowadzenie projektów rozwijających procesy HR

  • Aktywny udział w realizacji celów biznesowych firmy wymagających wsparcia ze strony HR

  • Praca ze wskaźnikami i celami biznesowymi (rotacja, efektywność pracy, poziom zatrudnienia, poziom zaangażowania itp.)

  • Wsparcie menadżerów w zakresie przywództwa, organizacji i prawa pracy

  • Identyfikacja potrzeb szkoleniowych i tworzenie planów rozwojowych we współpracy z menadżerem

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych w podległych obszarach

  • Wdrażanie rozwiązań wspierających pozyskiwanie i utrzymanie najlepszych pracowników

Nasze wymagania

  • Min. 3 lat doświadczenia na stanowisku HR Business Partnera

  • Wykształcenie wyższe

  • Samodzielność i proaktywne podejście do rozwiązywania problemów

  • Dobra znajomość przepisy prawa pracy

  • Umiejętność budowania dobrych relacji z pracownikami opartych na zaufaniu i wzajemnym szacunku

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

To oferujemy

  • Zespół, w którym każdy pracownik jest ważny

  • Współpracę z najlepszymi profesjonalistami

  • Realny wpływ na ciągły rozwój firmy

  • Pracę z najnowszymi technologiami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Z nami możesz robić rzeczy ważne!

Zgodnie z naszym motto "Technologia bliżej nas", dostarczamy do samochodów ważną część systemu hamowania, od której zależy bezpieczeństwo użytkowników pojazdów i pozostałych uczestników ruchu.

Przewiń do profilu firmy

Robert Bosch Sp. z o.o. Odział w Mirkowie

Czy chcesz, aby Twoje pomysły kształtowały technologie, które zmieniają standardy życia? Zarówno w obszarze rozwiązań mobilnych, dóbr konsumpcyjnych, technologii przemysłowej, jak i dostarczania energii oraz technicznego wyposażenia budynków - z nami będziesz mieć wpływ na poprawę jakości życia na całym świecie. Witaj w Bosch.

Zarówno w obszarze elastycznego czasu pracy jak i nowoczesnego środowiska pracy, oferujemy swoim pracownikom dużo przestrzeni na kreatywność. Wierzymy, że otwarty umysł to źródło pomysłów na produkty, które zwiększają komfort życia ludzi. Dołącz do nas!