Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

HR Business Partner

Paged Pisz Sp. z o.o.

  • Morąg

    Morąg, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie polityki szkoleniowej oraz rozwojowej dla pracowników

  • Wspieranie procesów rekrutacyjnych

  • Rozbudowa systemu komunikacji wewnętrznej, doskonalenie już istniejących narzędzi

  • Prowadzenie działań z zakresu EB, inicjowanie projektów o charakterze Employer Brandingowym

  • Koordynowanie procesów onboardingowych

  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań HR-owych

  • Wzmacnianie pożądanej kultury organizacyjnej

  • Współpraca z managerami w obszarach wsparcia biznesu w zakresie tematów związanych z zarządzaniem zespołami i prawa pracy

  • Przygotowanie raportów, analiz i zestawień dot. wskaźników HR adekwatnie do bieżących potrzeb

  • Współtworzenie z kadrą managerską działań związanych z badaniami opinii pracowników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia lub pokrewne)

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji, szkoleń, programów rozwojowych

  • Znajomość narzędzi HR wykorzystywanych we współpracy z biznesem

  • Wiedza z zakresu prawa pracy

  • Pasja w działaniu i entuzjazm na co dzień

  • Łatwość i umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji oraz nastawienie na współpracę

  • Samodzielność i odwaga w działaniu

  • Nastawienie na rezultat i proaktywność w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań

  • Doskonała komunikacja, umiejętność dopasowania komunikatu do odbiorcy, dojrzałość w pracy z osobami na różnych poziomach w organizacji; lekkie pióro

  • Wysokie zdolności analityczne i dobra znajomość narzędzi np. Excel

  • Otwartość na różnorodne zadania (nowatorskie, ale również na codzienną pracę operacyjną)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia

  • Bezpłatna opieka medyczna

  • Możliwość rozwój zawodowego

  • Dodatkowe świadczenia: kursy językowe, dodatki świąteczne, paczki dla dzieci, basen i obiekty sportowe

  • Ambitne, ciekawe zadania

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikuj. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Grupa Paged - holding przemysłowo-inwestycyjny o ponad 80-letniej tradycji, lider w branży sklejkowej. Jesteśmy stabilnie finansowo, dynamicznie rozwijającą się firmą, zatrudniającą ponad 1800 pracowników.

Przewiń do profilu firmy