Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

HR Business Partner - obszar szkoleń i rozwoju

BITRON POLAND

  • Jedności 46, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Jedności 46

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział w projektach HR: identyfikacja potrzeb szkoleniowych, koordynacja szkoleń i rozwoju pracowników

  • prowadzenie projektów w zakresie zaangażowania i retencji pracowniczej (stay interview, exit interview, personal SWOT, matrix of risk itd.)

  • tworzenie projektów rozwojowych w zakresie szkoleń specjalistycznych oraz rozwijających kompetencje miękkie i managerskie

  • organizowanie szkoleń i prowadzenie dokumentacji szkoleniowej

  • współudział w projektach innowacyjnych / KAIZEN

  • współudział w rekrutacji pracowników

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, kierunek: zarządzanie, ekonomia, socjologia, psychologia

  • min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dużej firmie produkcyjnej

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne umożliwiających budowanie partnerskich relacji,

  • dobra znajomości języka angielskiego

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań

  • umiejętności analitycznych i dokładności

  • umiejętność prezentacji rezultatów pracy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w obszarze produkcji elektroniki

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • możliwość rozwoju zawodowego

Bitron Poland Electronics należy do BITRON ELECTRONICS DIVISION, w skład której wchodzą zakłady zlokalizowane w Polsce, Włoszech, Meksyku oraz Chinach.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze, dostępie do nowoczesnego paku maszynowego oraz wykorzystaniu najnowszych technologii jesteśmy jednym z wiodących producentów elektroniki na świecie dla firm z branży AGD, Automotive, HVAC oraz sektora energetycznego.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.