Oferta pracy

HR Business Partner

OKNOPLASTO firmie

  • Ochmanów, Polska
    Ochmanów (pow. wielicki), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

OKNOPLAST

Ochmanów

Ochmanów (pow. wielicki)

Oknoplast to firma polska o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy jedną z największych firm produkcyjno-handlowych w Polsce, zatrudniamy ponad 1800 Pracowników, a nasz zakład produkcyjny w Ochmanowie k. Krakowa zajmuje powierzchnię czterdziestu tysięcy metrów kwadratowych. Jesteśmy liderem w swojej branży z wizją ciągłego, dynamicznego rozwoju. U nas decyzje podejmowane są lokalnie, a Pracownicy mają możliwość kształtowania przyszłości firmy. Naszymi atutami są uznana marka i wysoka jakość produkowanych wyrobów. Wytwarzamy okna, drzwi i rolety o niepowtarzalnym designie i transparentnej jakości. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba, która obejmie to stanowisko, będzie odpowiedzialna za współpracę z działami funkcjonującymi w procesie handlowym na rynkach obsługiwanych przez Grupę Oknoplast, a w szczególności za:

  • opracowanie i wdrażanie strategii personalnej,
  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych oraz rozwojowych,
  • wsparcie kadry managerskiej w obszarze rozwoju osobistego, zarządzania zasobami ludzkimi i prawa pracy,
  • udział w budowaniu strategii EB w obszarze HR.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, psychologia lub pokrewne).
  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale HR.
  • Mile widziane doświadczenie w BPO/ SSC.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, negocjacyjne i prezentacyjne (prowadzenie prezentacji, warsztatów, spotkań).
  • Samodzielność i wysoki poziom odpowiedzialności za realizowane zadania.
  • Umiejętność realizacji celów pod presją czasu.
  • Otwartość na ciągłe poszukiwanie optymalnych rozwiązań.

...chętnie zaoferujemy ci:

  • Pracę w firmie będącej liderem w zakresie rozwoju produktu, która jest społecznie i ekologicznie odpowiedzialna
  • Rozwój zawodowy, dzięki dostosowanemu do stanowiska pakietowi szkoleń
  • Szeroki pakiet benefitów (dofinansowanie do kart sportowych, opieka medyczna, owocowe czwartki , stołówka, drużyny sportowe i znacznie więcej!)
  • Możliwość pracy zdalnej
    (w określonym wymiarze czasowym)
  • Pracę w partnerskiej i koleżeńskiej atmosferze - bo dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet!
  • Realny wpływ na rozwój firmy

Ogłoszenie archiwalne