Oferta pracy

HR Business Partner

Accenture Corporate Function

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz zajmować się codziennym kontaktem z Managerami Projektów/Client Account Leads/Solution Architect (manager, senior manager oraz leadership level) celem zrozumienia specyfiki danego klienta i projektu, bieżącego zapotrzebowania na Pracowników oraz zaplanowania źródeł jego zapełnienia

  • Ocena możliwości dostarczenia Talentów (zasobów ludzkich) na dany projekt, dyskutowaniem możliwych rozwiązań

  • Ustalanie projektów priorytetowych, bieżącą aktualizacją demand

  • Bliska współpraca z HR Partners oraz Talent Connectors odnośnie zapełnienia ról zasobami wewnętrznymi (głównie profile IT)

  • Współpraca z zespołami odpowiedzialnymi za kanały zewnętrzne: Recruiting oraz Contractors Team

  • Pronoponowanie możliwych nowych rozwiązań staffingowych

  • Analiza danych dotyczących równowagi pomiędzy zapotrzebowaniem a dostępnością zasobów

  • W codziennej pracy będziesz używać dedykowanych narzędzi oraz dashboardów, a także przygotowywać zestawienia i raporty dla liderów wybranych linii biznesowych, śledzić oraz komentować wybrane metryki

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy zawodowej w obszarze HR, customer service klientów korporacyjnych, wsparciu sprzedaży albo pokrewnym

  • Wysoka komunikatywności

  • Umiejętność współpracy i budowania długotrwałych relacji z wieloma partnerami wewnątrz firmy, swobody w poruszaniu się w strumturze matrix

  • Dojrzałość i niezależności w działaniu

  • Orientacja w rynku i profilach IT; doświadczenie w pracy projektowej może być bardzo przydatne

  • Ukończone studia wyższe (zarządzanie, ekonomia, HR lub pokrewnych)

  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego

  • Biegła znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel oraz PowerPoint (min. intermediate)

  • Bardzo dobra umiejętność zarządzania swoim czasem, organizacja, dokładność i proaktywność

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dostęp do platformy MyBenefit (możliwość skorzystania z szerokiej gamy produktów i usług, w tym karty Multisport oraz karty lunchowej).

  • Indywidualne wsparcie People Lead i określoną ścieżkę rozwoju zawodowego, a także możliwość sesji z Coachem

  • Szeroki pakiet szkoleniowy (oferta szkoleń miękkich i technicznych, dostęp do platformy e-learningowej, możliwość dofinansowania do kursów oraz certyfikacji)

  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w obszarze Human Resources (Supply/Demand) w dużej, międzynarodowej organizacji o złożonych procesach i profesjonalnym środowisku

  • Współudział w tworzeniu nowych procesów i rozwiązań HR

  • Miejsce pracy: Warszawa (jako podstawowa lokalizacja, ale z uwagi na warunki pandemiczne pracujemy również z domu)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program rekomendacji pracowników

  • program akcji pracowniczych

Etapy rekrutacji
1

Online application

2

Phone interview

3

Online tests (optional step)

4

Technical skills check (optional step)

5

Interview with your future Team Leader

6

Welcome to Accenture!

Do zespołu Talent Supply Chain szukamy komunikatywnej, dobrze zorganizowanej i solidnej osoby, która potrafi łączyć aspekty biznesowe oraz Human Resources.

Zespół TSC zajmuje się tworzeniem i koordynacją składu personalnego zespołów projektowych łącząc wymagania naszych klientów (Demand) z wiedzą i umiejętnościami naszych pracowników (Supply).

Talent Scout skupia się na zarządzaniu demand na projekty prowadzone dla zewnętrznych klientów Accenture.

Accenture jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie technologii cyfrowych, chmury obliczeniowej i bezpieczeństwa. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy naszych ekspertów z ponad 40 branż oferujemy usługi w obszarach: Strategy & Consulting, Interactive, Technology i Operations przy wykorzystaniu największej na świecie sieci centrów zaawansowanych technologii i inteligentnych operacji. Zatrudniamy 674,000 pracowników, którzy w codziennej pracy wykorzystują potencjał nowych technologii i ludzkiej kreatywności, świadcząc usługi dla Klientów w ponad 120 krajach. Accenture wykorzystuje innowacje do tworzenia wartości i wspólnego sukcesu dla klientów, partnerów i społeczności. W Polsce biura Accenture mieszczą się w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Katowicach. Pracuje w nich ponad 8 600 pracowników. Odwiedź nasz profil i dowiedz się więcej.

Przewiń do profilu firmy