Ta oferta pracy jest nieaktualna od 168 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

HR Business Partner

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 05.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy jedną z największych polskich firm doradztwa personalnego, obecną na rynku od 1993 roku. Koncentrujemy się na rekrutacji top managmentu, managerów i kluczowych specjalistów dla najważniejszych obszarów rynku. Wspieramy naszych Klientów w zakresie oceny kompetencji i potencjału pracowników, w obszarze outplacementu, opracowujemy programy rozwojowe i prowadzimy szkolenia skierowane do branży HR. W swojej ofercie mamy także usługi z zakresu Employer Brandingu, w tym międzynarodowe projekty jak Global Management Challenge i Enactus. Nasze biura znajdują się w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu.
    line

    Dla naszego klienta – dużej firmy produkcyjnej – poszukujemy kandydata na stanowisko:

    OZ/HRBP/0418
    line

    Opis stanowiska:

    • stała współpraca i wsparcie managerów liniowych w realizacji celów biznesowych poprzez współtworzenie i realizowanie polityki HR zgodnej z misją i wizją spółki
    • wprowadzanie narzędzi i rozwiązań ułatwiających zarządzanie różnymi obszarami i procesami HR w spółce
    • współtworzenie optymalnych systemów wynagrodzeń wpływających na poprawę podstawowych wskaźników biznesowych
    • stała współpraca działem kadr i płac
    • zapewnienie efektywnej, spójnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej w kontekście realizowanych działań HR
    • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
    • współtworzenie i realizacja budżetu działu HR

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • min. 3 lata praktyki w roli partnera z zakresu HR dla danego obszaru przedsiębiorstwa
    • bardzo dobra znajomość Prawa Pracy i innych istotnych z punktu widzenia zasobów ludzkich przepisów prawa, w tym o ochronie danych osobowych
    • pogłębiona wiedza w co najmniej jednym z obszarów związanych z miękkimi aspektami HR (np. rekrutacja, wdrażanie nowych pracowników, ocena, rozwój, sukcesja)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    line
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Do aplikacji proszę załączyć klauzulę:
    Zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BIGRAM S.A. w celach zgodnych z jej profilem działania. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.
    bottom