Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

HR Business Partner

Saint-GobainO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z kadrą menedżerską i wsparcie biznesu w obszarze doradztwa z zakresu prawa pracy oraz rozwiązań i narzędzi HR,

  • Implementacja rozwiązań zwiększających zaangażowanie pracowników,

  • Zagwarantowanie sprawnego przepływu informacji do i od pracowników,

  • Proponowanie i realizacja działań EB , rekrutacja

  • Wdrożenie i adaptacja nowo zatrudnionych pracowników,

  • Monitorowanie wskaźników HRM oraz przygotowywanie cyklicznych raportów wraz z analizą danych dla Menedżerów i Zarządu,

  • Prowadzenie wewnętrznych procesów HR takich jak mapowanie stanowisk, rozmowy roczne, przegląd wynagrodzeń, badanie potrzeb rozwojowych, budowanie planu sukcesji,

  • Współtworzenie kultury organizacyjnej opartej o zaufanie, współpracę i decyzyjność pracowników

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w HR w branży produkcyjnej

  • Kreatywność, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań i inicjatywa w działaniu

  • Otwartość i nastawienie na współpracę

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ZZS, psychologia, socjologia

  • Komunikatywna znajomość angielskiego

  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji

  • Dobra organizacja pracy i dynamika w działaniu

  • Ze względu na rozproszoną strukturę – gotowość do podróży służbowych (kiedy będzie to bezpieczne z epidemiologicznego punktu widzenia)

  • Znajomość narzędzi MS Office i Office 365

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • dofinansowanie do okularów

  • wigilie pracownicze

  • premie regulaminowe

Saint-Gobain

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Jesteśmy obecni w 67 krajach i zatrudniamy ponad 170 000 osób. W Polsce posiadamy 25 zakładów i blisko 80 punktów dystrybucyjnych. Posiadamy 20 różnych marek i zatrudniamy ponad 7 000 osób.

GRAJ DLA SIEBIE, WYGRYWAJ DLA INNYCH! Saint-Gobain BRAIN aktywacja!

Przewiń do profilu firmy

GLASSOLUTIONS

Należymy do Grupy Saint-Gobain. Jesteśmy wiodącym na rynku dostawcą innowacyjnych, przyjaznych dla środowiska, zapewniających komfort i estetykę rozwiązań szklanych. W 7 nowoczesnych zakładach produkcyjnych na terenie Polski wytwarzamy szyby zespolone. innowacyjne rozwiązania i systemy szklane oraz szkło przeciwpożarowe. Jesteśmy zgranym zespołem, który z pasją i zaangażowaniem realizuje potrzeby i spełnia najwyższe wymagania naszych klientów.

Dołącz do naszego zespołu!