Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

HR Business Partner

Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o.O firmie

  • Radzymin

    Radzymin, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów z obszaru HR miękkiego

  • Tworzenie oraz koordynacja projektów budujących zaangażowanie pracowników

  • Odpowiedzialność za prawidłową wewnętrzną i zewnętrzną komunikację w przedsiębiorstwie

  • Organizacja szkoleń, eventów oraz integracja całego zespołu

  • Przeprowadzanie rocznych podsumowań pracy (RPP)

  • Koordynacja procesów rekrutacyjnych

  • Tworzenie zestawień z zakresu HR na potrzeby Zarządu Spółki

  • Wsparcie managerów w zakresie spraw pracowniczych w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania procesów personalnych

  • Wsparcie przy tworzeniu rocznego budżetu kosztów pracowniczych oraz jego aktualizacja

  • Wsparcie i ulepszanie procesów onboarding

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego (Zarządzanie Zasobami Ludzkimi – lub pokrewne)

  • Minimum 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie zatrudniającej co najmniej 150 pracowników

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (MS Excel)

  • Znajomości przepisów prawa pracy

  • Łatwości w komunikacji interpersonalnej

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • Umiejętności działania na wielu obszarach HR

  • Koordynacja dwóch zakładów (w Krakowie i w Radzyminie)

  • Kreatywności, systematyczności oraz bardzo dobrej organizacji pracy

To oferujemy

  • Ciekawą i ambitną pracę w prężnie funkcjonującej i dynamicznie rozwijającej się firmie kosmetycznej

  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole

  • Rozwój kompetencji zawodowych

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Benefity dodatkowe (karta sportowa lub pakiet medyczny)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem Firma Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o. poszukuje osoby do pracy w charakterze HR Business Partner.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.