Oferta pracy

HR Business Partner

Bewa Sp. z o.o.O firmie

  • Ruszczyn, Polska
    Ruszczyn (pow. radomszczański), łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Bewa Sp. z o.o.

Ruszczyn

Ruszczyn (pow. radomszczański)

W związku z dynamicznym rozwojem produkcji i sprzedaży Spółka BEWA jeden z liderów w produkcji wody, napojów i soków poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:

  • wdrażanie i realizacja projektów w obszarze HR: rozwój, oceny okresowe
  • prowadzenie procesów rekrutacji pracowników
  • współpraca z agencjami pracy, firmami rekrutacyjnymi oraz firmami szkoleniowymi
  • współpracą z kadrą managerską z poszczególnych obszarów biznesu w zakresie tworzenia i realizowania polityki zarządzania zasobami ludzkimi
  • doradztwo w zakresie zmian organizacyjnych, efektywnego budowania zespołów i rozwoju pracowników
  • współpraca przy tworzeniu systemów wynagrodzeń, premiowych i motywacyjnych
  • udział w przygotowywaniu analiz, raportów na bazie wskaźników HR oraz przygotowywanie rekomendacji zmian
  • wsparcie biznesu we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań w zakresie zarządzania efektywnością i budowania zaangażowania pracowników
  • wsparcie w przygotowywaniu integracji firmowych, eventów itd.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi (mile widziane w dużej firmie produkcyjnej)
  • wykształcenie wyższe kierunkowe: Psychologia, Zarządzanie Zasobami ludzkimi, Socjologia
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu i ewaluacji procesów rekrutacyjnych
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów: szkoleniowych, budowania struktur organizacyjnych, projektach EB
  • doświadczenie w poszukiwaniu rozwiązań podnoszących atrakcyjność pracodawcy na rynku pracy i tworzeniu systemów motywacyjnych
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikacyjne i organizacyjne
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • znajomość prawa pracy (mile widziane)
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się strukturze o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dużą samodzielność w działaniu i możliwość realnego wpływu na politykę personalną firmy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń
  • niezbędne narzędzia pracy
  • bogaty pakiet benefitów, karta Multisport, paczki świąteczne dla dzieci, spotkania i wyjazdy integracyjne
  • przyjazną atmosferę pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez Bewa Sp. z o.o. zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str.1)."

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Administratorem danych jest Bewa Sp. z o.o. (Ruszczyn 1, 97-360 Kamieńsk). Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy