Oferta pracy

HR Business Partner

Polpharma S.A.O firmie

  • Sieradz

    Sieradz, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kształtuje partnerstwo biznesowe oraz zapewnia doradztwo personalne w obszarze produkcji i działów wspierających

  • Odpowiada za wsparcie pracowników i kadry menadżerskiej w prowadzeniu, koordynacji oraz realizacji procesów i projektów HR

  • Inicjuje nowe rozwiązania w zakresie metod i narzędzi HR

  • Wspiera kierownictwo dedykowanych obszarów biznesowych w projektowaniu, budżetowaniu oraz zarządzaniu efektywnością struktur organizacyjnych oraz zmian personalnych

  • Analizuje potrzeby i doradza w planowaniu zasobów oraz wspiera managerów w wyborze preferowanych źródeł pozyskiwania kandydatów

  • Odpowiada za prowadzenie procesów selekcji i rekrutacji

  • Zapewnia prawidłowe funkcjonowanie procesów zarządzania personelem, m.in.: oceny pracowniczej, stawiania celów, ścieżek karier, określania potencjału pracowników, planowania rozwoju, organizacji szkoleń i innych działań rozwojowych oraz motywowania pracowników dedykowanych obszarów biznesowych zgodnie z przyjętą dla całej organizacji polityką personalną

  • Analizuje dane, wyniki i wskaźniki dotyczące procesów HR, wyciąga wnioski i na ich podstawie i rekomenduje działania

  • Doradza w sytuacjach związanych z zarządzaniem zmianą oraz rozwiązuje złożone case’y pracownicze

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe magisterskie

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dużej firmie

  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy mile widziane

  • Znajomość nowoczesnych narzędzi i najlepszych praktyk HR w obszarze zarządzania, rekrutacji, komunikacji, budowania zaangażowania, motywowania, ocen okresowych, szkoleń i rozwoju

  • Umiejętność dojrzałego doradzania w kwestiach personalnych i rozwiązywania złożonych problemów w tym zakresie

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Zaangażowanie i entuzjazm w działaniu

  • Dobra znajomość MS Office (Excel, Power Point, Word)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • Punkty za przyjazd do pracy rowerem

  • Dodatkowy 1 dzień urlopu - Święto Polpharmy

Etapy rekrutacji
1

Wysłanie aplikacji

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkania rekrutacyjne

4

Podjęcie decyzji

Polpharma S.A.

JESTEŚMY DRUŻYNĄ POLPHARMY

Odważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel – dbanie o zdrowie – realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.

Przewiń do profilu firmy