Oferta pracy

HR Business Partner

Axell Group

  • Skierniewice, łódzkie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna
Axell Logistics sp. z o.o., należy do holenderskiego holdingu AXELL Group.
Działalność w Polsce datuje się od 1995 roku. Jesteśmy dostawcą nowoczesnych rozwiązań logistycznych dla wszystkich podmiotów, które chcą powierzyć realizację swoich projektów logistycznych profesjonalnemu operatorowi.

Poszukujemy dynamicznych osób zorientowanych na rozwój
na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na potrzeby Spółek Grupy Kapitałowej Axell
  • Prowadzenie projektów rozwojowych i motywacyjnych
  • Wdrażanie rozwiązań wspierających budowanie kultury organizacyjnej i zaangażowania pracowników
  • Wsparcie organizacji w działaniach employer brandingowych
  • Dbałość o efektywną komunikację z pracownikami
  • Koordynowanie procesu onboardingu
  • Wsparcie i koordynowanie pracy Specjalisty ds. HR
  • Współpraca z działem kadr i płac
  • Tworzenie analiz i raportów w zakresie realizowanych działań

Oczekiwania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze HR (w tym minimum 2 lata na stanowisku HRBP lub o tożsamym zakresie obowiązków)
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi pakietu Microsoft 365
  • Umiejętności analityczne, dobry poziom obsługi MS Excel
  • Doskonała orientacja w nowoczesnych rozwiązaniach i narzędziach HR
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych i rozwojowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do obywania podróży służbowych (około 20% czasu)
  • Wysoki poziom motywacji, proaktywność w szukaniu nowych rozwiązań
  • Umiejętność budowania relacji
  • Znajomość przepisów prawa pracy będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w miłej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Praca w Warszawie (Wiśniowy Business Park) lub w Skierniewicach
  • Możliwość pracy hybrydowej

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego
pod przyciskiem APLIKUJ poniżej.

Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na udostępnienie i dalsze przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, podmiotom należącym do grupy Axell Employment (Axell Holandia Sp. z o.o., Axell Polska 2004 Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2012 Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach, przy ul. Rybickiego 41 oraz Axell VOF z siedzibą w Tilburgu, przy ul. Jan Asselbergsweg 70) oraz potencjalnym pracodawcom, w celach realizacji procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 10 V 2018 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2018r., poz. 1000) oraz Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27.VI. 2016 r.”

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Axell Holandia sp.z.o.o z siedzibą w Skierniewicach przy ul. Rybickiego 41. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, oraz mogą być wykorzystane dla potrzeb marketingu produktów i usług własnych administratora. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje także Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce Prywatności na https://axell-employment.com/pl/.
O ile Pani/Pan wyrazi odrębną zgodę, dane mogą być udostępnione do podmiotów z Grupy Axell Employment i przetwarzane dla procesów rekrutacyjnych i celów marketingowych także w przyszłości.

Ogłoszenie archiwalne