HR Business Partner

Spedimex Sp. z o.o.

  • Stryków 15A, Stryków
    Stryków, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

15A

Stryków

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie procedur i standardów HR w obszarze odpowiedzialności zgodnych ze strategią firmy;

  • odpowiedzialność za jakość realizowanych procesów rekrutacyjnych w oddziałach;

  • odpowiedzialność za onboarding i offboarding nowozatrudnionych pracowników;

  • pozyskiwanie i analiza potrzeb rozwojowych pracowników;

  • proaktywne wspieranie menadżerów oddziałów w realizacji celów biznesowych w zakresie polityki personalnej;

  • przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących procesów zatrudnienia w oddziale;

  • odpowiedzialność za politykę personalną oddziału zgodną z obowiązującymi przepisami Kodeksu Pracy;

  • odpowiedzialność za proponowanie i wdrażanie rozwiązań, mających bezpośrednie przełożenie na wskaźniki HR (m.in. rotację pracowników) i efektywność funkcjonowania całego oddziału;

  • budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy w oparciu o wartości i zasady #SpedimexTeam.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego (mile widziane wykształcenie kierunkowe);

  • praktycznej znajomości obowiązujących przepisów Kodeksu Pracy;

  • doświadczenia w obszarze miękkiego i twardego HR min. 3 lata

  • doskonałej organizacji pracy własnej i otwartości na pracę zespołową

  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i wysokiej kultury osobistej

  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków z nastawieniem na realizację celów

  • kreatywności w podejściu wobec procesu rekrutacji

  • prawa jazdy. kat B i gotowości do wyjazdów służbowych

  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2 – mile widziane

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i umowę o pracę na pełen etat w dynamicznie rozwijającej się organizacji;

  • bezpośredni wpływ na kształtowanie i wdrażanie strategii HR;

  • pakiet medyczny z dostępem do lekarzy opieki podstawowej i specjalistycznej;

  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia oraz pakietu sportowego na preferencyjnych warunkach;

  • wsparcie w procesie adaptacji zawodowej;

  • niekorporacyjną atmosferę pracy w sympatycznym zespole #HRSpedimex!

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • członkostwo w prywatnych klubach

  • program rekomendacji pracowników

  • konkursy dla pracowników

  • konkursy dla dzieci pracowników

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa rekrutacyjna

3

informacja zwrotna

Witaj w Spedimex, miejscu gdzie od niemal 30 lat tworzymy rozwiązania dla łańcucha dostaw. Jesteśmy obecni w 13 lokalizacjach w Polsce. Codziennie, ponad 2000 pracowników Spedimex dba o to, aby produkty z naszych magazynów, jak najszybciej trafiły do swoich nowych właścicieli. Każdego dnia dostarczamy przesyłki w niemalże w każdy zakątek Polski i Europy.

Razem tworzymy wyjątkowy zespół #SpedimexTeam. Dołącz do nas i zostań jego częścią!

Przewiń do profilu firmy